Ellen, krem z probiotykami do ochrony okolic intymnych, 15 ml
Ellen, krem z probiotykami do ochrony okolic intymnych, 15 ml
38.49 zł

Ellen, krem z probiotykami do ochrony okolic intymnych, 15 ml

Ellen, krem z probiotykami do ochrony okolic intymnych, 15 ml
Ostatnia cena produktu
38.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4,99 zł
Paczkomat InPost
4,99 zł
ODBIÓR W
4,99 zł
Wysyłka zagraniczna
19,99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Krem z probiotykami do ochrony okolic intymnych. Zawiera naturalne bakterie kwasu mlekowego.

Chroni i zmiękcza skórę zewnętrznych okolic intymnych.

Skład według INCI

Nasycony olej kokosowy, trójgliceryd kaprylowo - kaprynowy, alkohol cetylowy, bakterie kwasu mlekowego z rodzaju Lactobacillus, sacharoza, trehaloza, chlorek wapnia.

Krem z probiotykami do ochrony okolic intymnych zawiera probiotyczne szczepy bakterii - Lacto Naturel®, będące kompozycją trzech opatentowanych szczepów bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus fermentum LN99, Lactobacillus rhamnosus LN113 i Lactobacillus gasseri LN40. Krem zawiera naturalne tłuszcze i oleje roślinne i jest pozbawiony perfum i konserwantów.

Właściwości

Zmiękcza, chroni skórę oraz zewnętrzne błony śluzowe. Zapobiega suchości i przyczynia się do utrzymania prawidłowego nawilżenia zewnętrznych okolic intymnych. Ze względu na zawartość probiotycznych bakterii kwasu mlekowego, krem z probiotykami do ochrony okolic intymnych pomaga w utrzymaniu właściwej flory bakteryjnej oraz daje uczucie świeżości.

Krem z probiotykami do ochrony okolic intymnych jest wykonany ze starannie wyselekcjonowanych surowców na bazie tłuszczów i olejów roślinnych. Jest pozbawiony wody, dzięki czemu jest bardzo łagodny dla suchej, delikatnej i wrażliwej skóry okolic intymnych. Krem doskonale się rozprowadza i łatwo wchłania przez skórę.

Przeznaczenie

Krem z probiotykami do ochrony okolic intymnych przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które mają uczucie suchości zewnętrznych okolic intymnych oraz pragną zachować naturalną równowagę.

Stosowanie

Ilość wielkości groszku nakładać palcem na skórę i błony śluzowe zewnętrznych okolic intymnych, jeden-dwa razy dziennie, tak długo jak istnieje potrzeba, aby utrzymać uczucie świeżości i komfortu.

Przed zastosowaniem kremu z probiotykami do ochrony okolic intymnych zawsze myj ręce. U niektórych kobiet może wystąpić delikatne pieczenie na początku stosowania. Uczucie to przemija podczas kontynuacji stosowania.

Uwagi

  • Przechowywać w temperaturze 2°C - 25°C.
  • Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
  • Zużyć w ciągu 30 dni po otwarciu.

Producent

ELLEN

Cechy produktu
PRODUCENT