Scholl ProSport, ochraniacz nadgarstka, z neoprenu, rozmiar L
43.69 zł

Scholl ProSport, ochraniacz nadgarstka, z neoprenu, rozmiar L

Scholl ProSport, ochraniacz nadgarstka, z neoprenu, rozmiar L
Ostatnia cena produktu
43.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Efektywne działanie termiczne wspomaga leczenie, a działanie mechaniczne zapobiega kontuzjom nadgarstka, takim jak stłuczenia, skręcenia i naciągnięcia (dystensje) mięśni i wiązadeł.

2 mm guma z neoprenu pomaga utrzymać ciepłotę ciała, dogrzewając najbardziej zagrożone rejony i poprawiając cyrkulację krwi. Wzrost przepływu krwi powoduje przyspieszenie naturalnego procesu gojenia, złagodzenia bólu, zmniejszenie obrzęku i uczucia sztywności.

Idealny dla wszystkich rodzajów sportu oraz codziennego stosowania dla mężczyzn i kobiet.

Rozmiar L - obwód nadgarstka 17,27 - 20,6 cm. 1 sztuka.

Skład

80% guma neoprenowa,
20% Nylon.

Działanie

Posiada podwójne działanie: mechaniczne - zapobiega kontuzjom oraz termiczne -wspomaga leczenie. Zapewnia maksymalne wzmocnienie, ochronę i warunki termiczne - celem lepszego wyleczenia dolnej części pleców np. przy przeciążeniach, nadciągnięciach, uszkodzeniach mięśni, ścięgien i więzadeł. Nie ogranicza ruchów, rzepy ułatwiają dopasowanie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus