×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Olimp Hialumax Duo - zastosowanie, działanie i opis

Podstawowe informacje
Skład hialuronian sodu
Postać kapsułki
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna
Działanie uzupełnia dietę w kwas hialuronowy
Zamów w doz.pl Olimp Hialumax Duo, kapsułki, 30 szt.

Wskazania do stosowania

Suplement diety. Preparat polecany dla osób posiadających suchą cerę, skórę dojrzałą, korzystającym z solarium, pracującym w klimatyzowanych pomieszczeniach oraz w okresie letnim w celu poprawy wyglądu skóry oraz wspomagania jej prawidłowego nawodnienia.

Jako uzupełnienie zabiegów kosmetycznych lub ortopedycznych z wykorzystaniem iniekcji kwasu hialuronowego, wpływające na przedłużenie ich efektywności.

Ponadto dla osób narażonych na przeciążenie stawów spowodowane długotrwałym wysiłkiem fizycznym, sportem, nadwagą oraz dla osób w wieku podeszłym, które chcą utrzymać swoje stawy w dobrej kondycji.

Dawkowanie

Doustnie. Skóra - 1 kapsułka raz dziennie; stawy - 1-2 kapsułki dziennie (lub inaczej po konsultacji z lekarzem). Preparat zaleca się stosować przez 2 miesiące i w razie potrzeby ponownie po 1-2 miesiącach przerwy.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.