Fortrans, proszek do przygotowywania roztworów, 74 g, 4 saszetki

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
52.99 zł
  • Producent:IPSEN PHARMA
  • Typ preparatu:Na receptę
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie
  • Encyklopedia: Fortrans


Szczegółowy opis produktu


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 842 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Fortrans - Macrogolum - zastosowanie i działanie

Skład:

makrogol

Postać:

proszek do sporządzania roztworu

Kategoria:

Przewód pokarmowy i metabolizm

Specjalności:

Gastroenterologia

Działanie :

przeczyszczające

Wskazania:

Przygotowanie do badania diagnostycznego (endoskopowego, radiologicznego) lub zabiegu na jelicie grubym.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Mogą wystąpić nudności i wymioty, które zwykle ustępują podczas dalszego stosowania preparatu, uczucie wzdęcia jelit. Rzadko występuje wysypka, pokrzywka lub obrzęk.

Poinformuj lekarza:

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Ze względu na brak danych, preparat może być stosowany w ciąży jedynie w przypadkach, gdy przewidywana korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu. Ze względu na niewielki stopień wchłaniania preparatu, może być on stosowany u kobiet karmiących piersią.

1. Witam, dostałam skierowanie na kolonoskopie i lekarz kazał mi się przygotować preparatem fortrans lecz powiedział że jest on bez recepty a na Państwa stronie jest informacja że jest to lek na recepte. Proszę o informację czy jest możliwość kupienia go bez recepty?

Płeć pacjenta: kobieta
Wiek pacjenta: 65

Szanowna Pani, Niestety jest to lek wydawany wyłącznie na podstawie recepty. Proszę zgłosić się do lekarza. Z poważaniem - farmaceuta www.doz.plWasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus