×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj
Barwa Balnea, mydło przeciwpotowe, 100 g
Barwa Balnea, mydło przeciwpotowe, 100 g
6.99 zł

Barwa Balnea, mydło przeciwpotowe, 100 g

Barwa Balnea, mydło przeciwpotowe, 100 g
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
6.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
6.99 zł
Wysyłka zagraniczna
29.99 zł

Opis

Intensywność potliwości zależy od działania gruczołów ekrynowych i apokrynowych znajdujących się na całej skórze, a zapach potu jest zjawiskiem osobniczym i wynikiem działania na niej flory bakteryjnej.

 


Skład według INCI

Sodium Palmitate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Parfum, Alcloxa, Glycerin, Palm acid, Glyceryl Stearate, Triclosan, Petrolatum, Sodium chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic acid, Titanium dioxide, Benzyl Salicylate, 2-(4-tert-butylbenzyl) propionaldehyde, Citral, Coumarin, Hexylcinnamaldehyde, d0Limonene.
Zawiera: Alcloxa, Triclosan

Właściwości

Delikatne mydło specjalne z dodatkiem substancji czynnych Alcloxa i Triclosan, działa dwukierunkowo: zmniejsza potliwość skóry oraz neutralizuje nieprzyjemny zapach poprzez działanie antybakteryjne, pozwalając jednocześnie zachować właściwą florę bakteryjną. Mydło ma doskonałe własności myjące, dobrze sie pieni, jest wygodne w użyciu zarówno w domu jak i w podróży.

Efekt: Regularne stosowanie:

  • zapewnia czystość i świeżość przez cały dzień
  • zmniejsza objawy nadmiernej potliwości
  • neutralizuje zapach potu
  • nie podrażnia

Przeznaczenie

mydło specjalne przeznaczone do codziennego mycia i pielęgnacji całego ciała u osób z tendencją do nadmiernej potliwości, intensywnie pracujących, aktywnych fizycznie, sportowców. Szczególnie przydatne latem.

Producent

BARWA
Tadeusza Szafrana 11
Kraków
Cechy produktu