Gruszka, z miękką końcówką nr 11 duża (Albert)
8.39 zł

Gruszka, z miękką końcówką nr 11 duża (Albert)

Gruszka, z miękką końcówką nr 11 duża (Albert)
Ostatnia cena produktu
8.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Gruszka z miękkim końcem to wysokiej jakości produkt medyczny spełniający wszelkie wymagania i normy. Gruszka jest wykonana z najlepszej klasy materiałów plastycznych. Miękka i zaokrąglona końcówka zapewnia bezpieczeństwo i komfort w użyciu.

Wskazania

Gruszki z miękkim końcem służą do udrażniania dróg oddechowych u dzieci i dorosłych. Odbywa się to poprzez delikatne zasysanie wydzieliny kataralnej z nosa oraz wody i woskowiny z uszu. Wykonanie zabiegu ułatwia oddychanie i może skrócić okres bronchitu oraz zapobiec zapaleniu ucha środkowego lub zatok.
Do pielęgnacji niemowląt i dzieci zalecamy gruszki nr 2 i 7, które spełniają podobne funkcje czyszczące i udrażniające.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 904 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus