Hialeye Free Complex 0,2%, krople do oczu, 10 ml
29.49 zł

Hialeye Free Complex 0,2%, krople do oczu, 10 ml

Hialeye Free Complex 0,2%, krople do oczu, 10 ml
Ostatnia cena produktu
29.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Sterylny roztwór do oczu bez konserwantów z hialuronianem sodu 0 2%.

Skład

Woda destylowana z rumianku, woda destylowana z oczaru, woda destylowana z czarnej jagody, woda destylowana z wąkrotki azjatyckiej, hialuronian sodu, kwas borowy, tetraboran sodu dziesięciowodny, chlorek sodu, wersenian sodu, woda do iniekcji.

Krople nie zawierają konserwantów.

Działanie

Hialeye Free Complex roztwór do oczu bez konserwantów z hialuronianem sodu 0,2% uzyskanym w wyniku syntezy biotechnologicznej.

Hialuronian sodu powoduje, że krople mają działanie mukomimetyczne, wiążące i wiskoelastyczne, co powoduje zwiększenie stabilności filmu łzowego gałki ocznej, chroniąc jego powierzchnię i utrzymując odpowiednie nawilżenie.

Naturalna woda z rumianku pomaga w przypadku podrażnionych, czerwonych i zmęczonych oczu, dzięki swoim naturalnym właściwościom przeciwzapalnym.

Borówka posiada wysoką zawartość flawonoidów o silnej aktywności przeciwutleniającej. Wspiera zdrowe funkcjonowanie oczu poprzez działanie przeciwutleniające, przeciwzapalne, stabilizujące kolagen, wazoprotekcyjne i regerujące rodopsynę.

Oczar wirgilijski (Hamamelis virginiana) działa chłodząco i ściągająca, działa kojąco na bolące, zaczerwienione lub zmęczone oczy.

Wąkrotka azjatycka (Centella Asiatica) poprawia przepływ krwi, przy jednoczesnym wzmocnieniu żył i naczyń włosowatych, łagodzi zmęczenie oczu i zmniejsza obrzęk.

Wskazania

Czynnikizewnętrzne takie jak: wiatr, słońce, sucfie powietrze, słona woda, dym, kurz, klimatyzacja, ogrzewanie, długotrwała praca przy komputerze lub zabiegi chirurgiczne na oku, zapalenie spojówek lub częste i długotrwałe stosowanie soczewek kontaktowych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

1 kropla do każdego oka 1 do 3 razy dziennie w zależności od potrzeb.

Ostrożnie naciskając butelkę wpuścić po 1 kropli do kącika oka.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

W rzadkich przypadkach, po zastosowaniu kropli może wystąpić niewielkie, tymczasowe nieostre widzenie spowodowane lepkością kropli. Z tego względu należy odczekać kilka sekund przed wykonywaniem czynności wymagających precyzyjnego widzenia

Uwagi

Po otwarciu należy zużyć wciągu 60-ciu dni. 

Stosowanie wyrobu z innymi lekami

Odczekać 10-15 minut przed zastosowaniem innych środków do oczu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 915 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Specyfika
Działanie/właściwości
Główny składnik