Medela Calma, smoczek na butelkę, mały, 0 m+, 1 szt
50.49 zł

Medela Calma, smoczek na butelkę, mały, 0 m+, 1 szt

Medela Calma, smoczek na butelkę, mały, 0 m+, 1 szt
Ostatnia cena produktu
50.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Specjalistyczny produkt z unikalnym system odpowietrzania umożliwiający niemowlęciu pobieranie pokarmu tylko wtedy, gdy będzie ssać odpowiednio mocno. Przeznaczony dla dzieci karmionych wyłącznie piersią, które muszą pozostać pod opieką osób trzecich. 

Przepływ: mały

Wiek: 0 miesiecy +

Uwagi i środki ostrożności

Nie zaburza odruchu ssania, umożliwia dziecku ssanie nieodżywcze (maleństwo chce ssać, ale nie chce otrzymywać pokarmu) a konsekwencji spokojne oddychanie, i sprawia, że pokarm pobierze tylko wtedy, gdy ssać będzie dokładnie tak samo jak pierś. Calma nie pachnie jak pierś, nie ma naturalnego wypływu pokarmu, jednak tak zaawansowanego technologicznie produktu do podawania pokarmu jeszcze nie było. Z Calmą mama może spokojnie karmić piersią rok i dłużej, jednocześnie aktywnie uczestnicząc w każdym aspekcie życia o jakim zamarzy.

Ważne jest jednak, by mama nie zapominała o efektywnym odciąganiu pokarmu w czasie, gdy jej maleństwo karmione jest Calmą. Jeżeli masz już jakieś produkty naszej firmy (butelki, laktatory) możesz dokupić tylko nakładkę. I jeszcze jedna ciekawostka o tym wyjątkowym produkcie – dozownik (coś, co wygląda jak smoczek) nie ma rozmiarów, świetnie służy dzieciom dwumiesięcznym jak i pięciomiesięcznym, podobnie jak pierś mamy (ze względów higienicznych jego wymiana zalecona jest raz na trzy miesiące).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 942 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h