Produkt w kategoriach

Oppo, pas lędźwiowy, roboczy, rozmiar S

Oppo, pas lędźwiowy, roboczy, rozmiar S

105.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Pas wytworzony z lekkiego elastycznego, "oddychającego" materiału z wbudowanymi wzmocnieniami oraz dociągaczami na rzepy. W celu dodatkowego wzmocnienia posiada metalowe wzmocnienia.

Rozmiar S: 79,7 - 83,8 cm (obwód wokół pasa).

Skład

70% nylon, 27% guma, 3% plastykowa obwódka.

Działanie

Pomaga utrzymać naturalną ciepłotę ciała poprawiając krążenie krwi co skutkuje zmniejszeniem się bólu, obrzęków oraz zdrętwień, a ponadto umożliwia szybsze leczenie urazów. Zapięcie na rzepy umożliwia regulację w szerokim zakresie. Dodatkowo dociągacze umożliwiają dopasowanie odpowiedniej siły ucisku, a także zwiększają stabilność.

Wskazania

Ortezy kręgosłupa używane są do wzmocnienia odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz mięśni w dolnej części pleców.

Uwagi

Nie wolno stosować wyrobu, jeśli używano maści lub żeli rozgrzewających.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 836 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus