MAM Silk Teat Crystal, silikonowy smoczek uspokajający, 6 m+, 1 szt
11.99 zł

MAM Silk Teat Crystal, silikonowy smoczek uspokajający, 6 m+, 1 szt

MAM Silk Teat Crystal, silikonowy smoczek uspokajający, 6 m+, 1 szt
Ostatnia cena produktu
11.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

 Mam Baby Smoczek Uspokajający Silk Teat Crystal + 6 m-cy Kolekcja smoczków MAM Crystal została stworzona z myślą o dzieciach powyżej 6 miesiąca życia. Smoczek ma ortodontyczny kształt, idealnie dopasowany do faz rozwoju żuchwy. Dzięki dużym otworom i wyjątkowej warstwie wewnętrznej smoczka, opracowanej przez MAM, jego tarczka jest idealnie dopasowana do buzi dziecka i przyjazna wrażliwej skórze. Tym, co wyróżnia smoczek MAM Crystal od innych smoczków dostępnych na polskim rynku jest z pewnością jedwabisty silikon, który jest innowacją opatentowaną przez markę MAM. To wyjątkowo miękki, delikatny silikon, który dzięki specjalnej, zmatowionej powierzchni nie przesuwa się nigdy i zawsze pozostaje na swoim miejscu, czyli w buzi dziecka. Idealnie dopasowana tarczka - delikatny dla skóry dzięki dużym otworom i wyjątkowej warstwie wewnętrznej, - ortodontyczny kształt smoczka, - atrakcyjny design, - żywe kolory, - prosty w użyciu.

Uwagi i środki ostrożności

Uwaga! Kolor produktu może odbiegać od zaprezentowanego na zdjęciu.
Dobór koloru metodą losową.

Należy myć smoczek przed każdym użyciem, Do oczyszczenia smoczka należy stosować jedynie miękką szmatkę lub gąbkę i delikatne środki myjące. Nie używać produktów o właściwościach ściernych, gdyż może to uszkodzić smoczek lub jego powierzchnię. Nigdy nie zanurzać gumki smoczka w słodkich substancjach ani w lekarstwach, gdyż może to wywołać próchnicę u dziecka.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Płeć