Produkt w kategoriach

Aknicare SR Skin Roller, płyn zapobiegający powstawaniu zaskórników, 5ml

Aknicare SR Skin Roller, płyn zapobiegający powstawaniu zaskórników, 5ml

29.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

AKNICARE® SR skin roller- Roller na pojedyncze zmiany trądzikowe

Skład

Alcohol Denat., Triethyl Citrate, Ethyl Linoleate, Capryloyl Glycine, Octadecenedioic Acid, Propylene Glycol, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid, Lecithin.

Składniki aktywne: cytrynian trietylu, linolan etylu, kwas salicylowy ( 0,5% ). Nie zawiera retinoidów ani antybiotyku.

Działanie

Połączenie cytrynianu etylu oraz linolanu etylu powoduje wielokierunkowe i synergiczne działanie na wszystkie 4 przyczyny powstawania trądziku powodując:

  • ograniczanie namnażania bakterii P.acnes
  • ograniczenie produkcji łoju nawet o 68%, poprzez wpływ na mikrośrodowisko jednostek włosowo-łojowych
  • zmniejszenie nasilenia stanu zapalnego,
  • regulację procesu nadmiernego rogowacenia ujść mieszków włosowych- zapobieganie powstawaniu zaskórników,

Skuteczność preparatu AKNIACRE SR sin roller  została zwiększona poprzez bezpośrednią kontrolę kolonizacji bakterii przy wykorzystaniu synergicznego działania cytrynianu trietylu w połączeniu GT peptide- 10, należących do peptydów antybakteryjnych (AMP).

Wskazania

AKNICARE skin roller jest to  preparat na bazie alkoholu przeznaczony do stosowania na pojedyncze zmiany trądzikowe w fazie formowania się oraz na  pojedyncze  wykwity zapalne, jak również zmiany po trądzikowe.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Nakładać za pomocą aplikatora z kuleczką, nie uciskając nadmiernie skóry. Aplikować na czystą, suchą skórę, bezpośrednio na grudki, krostki i guzki juz istniejące lub w fazie formowania się. Powtarzać regularnie c o 2-3 godziny w ciągu dnia, z wyjątkiem odmiennych zaleceń lekarza lub farmaceuty.

Uwagi

Produkt zakwalifikowany jako wyrób medyczny klasy III

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 846 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus