Owoc kopru włoskiego, zioło pojedyncze, 50 g (Kawon)
3.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Owoc kopru włoskiego, zioło pojedyncze, 50 g (Kawon)

Owoc kopru włoskiego, zioło pojedyncze, 50 g (Kawon)
3.99 zł
BEZPŁATNIE
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

Owoc kopru włoskiego - zioła do zaparzania.

Skład

Owoce kopru włoskiego.
zawartość opakowania - 50 g.

Dawkowanie

Przygotowanie naparu: 1 łyżeczkę (2,0 g owoców) zalać 200 ml (1 szklanką) wrzącej wody, pozostawić na 15 minut pod przykryciem.
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: Jako środek rozkurczający wypić jednorazowo 200 ml (1 szklankę) świeżo przygotowanego naparu. Jako środek wykrztuśny przyjmować 2-3 razy dziennie po 200 ml świeżo przygotowanego naparu.
Dzieci od 4 do 12 roku życia: Jako środek rozkurczający wypić jednorazowo 100 ml (1/2 szklanki) świeżo przygotowanego naparu.

Działanie

  • rozkurczające,
  • wykrztuśne.

Wskazania

W łagodnych dolegliwościach kurczowych żołądka i jelit, uczuciu pełności i wzdęciach jako środek rozkurczający. W nieżytach dróg oddechowych jako środek wykrztuśny.

Przeciwwskazania

Uczulenie na koper włoski, rośliny z rodziny baldaszkowatych (Apiaceae/ Umbelliferae), (anyż, kminek, seler, kolendra i koper) lub anetol.

Działania niepożądane

Sporadyczne objawy alergiczne na koper włoski, dotyczące skóry lub układu oddechowego.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Ze względu na brak wystarczających danych nie zaleca się stosowania podczas ciąży i laktacji.
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w zamkniętych opakowaniach, w temperaturze nie wyższej niż 25oC, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 903 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY