Fitonasal 2ACT, spray do nosa, 15 ml
21.49 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Fitonasal 2ACT, spray do nosa, 15 ml

Fitonasal 2ACT, spray do nosa, 15 ml
21.49 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

Wyrób medyczny Fitonasal 2Act o podwójnym działaniu udrażniającym i ochronnym.

Skład

ActiFilm, naturalny kompleks aktywny, na który składają się: frakcja taninowa z liści oczaru wirginijskiego 30,2 mg, frakcja polisacharydowa z żelu z liści Aloe Vera* 30,2 mg, frakcja żywiczna z żywic Mirra 15,1 mg, frakcja flawonoidowa z liści zielonej herbaty* 7,5 mg. Olejki eteryczne z eukaliptusa i niaouli.

Pozostałe składniki: gumę ksantanową, oleje roślinne, glicerynę, poliglukozyd laurylowy, diester kwasu polihydroksystearynowego i poliglicerolu, węglan dikaprylu, monogliceryd kwasu oleinowego; konserwanty: sorbinian potasu, alkohol benzylowy.

* Składnik z Upraw Ekologicznych.

Działanie

Charakteryzuje się doskonałym stosunkiem skuteczności do bezpieczeństwa. Nie powoduje uzależnienia i może być stosowany przez dłuższy czas.

Dzięki ActiFilm, naturalnemu kompleksowi aktywnemu, udrażnia "zatkany nos" i ułatwia oddychanie. Działa zgodnie z czterema mechanizmami synergii: sprzyja przywróceniu równowagi wydzieliny z nosa, daje szybkie uczucie udrożnionego nosa, sprzyja higienie nosa, chroni błonę ̨ śluzową przed podrażnieniem (wytwarzanie warstwy mukoadhezyjnej). Warstwa mukoadhezyjna jak bariera chroni przed kontaktem z czynnikami zewnętrznymi: wirusami, bakteriami, dymem, smogiem, pyłkami i kurzem. Działanie uzupełniają właściwości orzeźwiające olejków eterycznych, które nadają przyjazne uczucie świeżości.

Wskazania

Wskazany w przypadku niedrożności i podrażnienia błony śluzowej nosa, w objawach grypy, przeziębienia, alergicznych nieżytach nosa, zapalenia zatok, zarówno ostrego, jak i przewlekłego.

Wskazany dla dzieci od 3 roku życia.

 

Sposób użycia wyrobu medycznego

 Dla dzieci powyżej 3 roku życia: 1-2 razy do każdego otworu nosowego. Wtryskiwanie można powtórzyć kilka razy dziennie, nawet przez dłuższy czas.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek ze składników.

Ciąża i karmienie piersią

Może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY