Axopolis, aerozol do stosowania w jamie ustnej i gardle, 30 ml
19.99 zł

Axopolis, aerozol do stosowania w jamie ustnej i gardle, 30 ml

Axopolis, aerozol do stosowania w jamie ustnej i gardle, 30 ml
Ostatnia cena produktu
19.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Wyrób medyczny Axopolis to preparat zawierający naturalne składniki: nalewkę z nagietka oraz roztwór propolisu.

Skład

roztwór etanolowy propolisu, nalewka z koszyczka nagietka, woda oczyszczoną, gliceryna.

Działanie

Wyrób medyczny Axopolis to aerozol opracowany na bazie alkoholu, którego składniki powlekają powierzchnię błony śluzowej, opóźniając w ten sposób wnikanie i rozrost bakterii chorobotwórczych, preparat pomaga utrzymać odpowiednie mikrośrodowisko, zapobiega podrażnieniom oraz sprzyja tworzeniu odpowiednich warunków potrzebnych do regeneracji błony śluzowej, dzięki czemu może ona lepiej wypełniać swoją funkcję. Propolis, który jest składnikiem wyrobu medycznego Axopolis, jest jednym z produktów pszczelarskich szeroko stosowanych w medycynie jako substancja o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwwirusowym.

Wskazania

Wyrób medyczny Axopolis stosuje się w łagodzeniu stanów zapalnych oraz podrażnień jamy ustnej i błony śluzowej gardła, powstałych w wyniku różnych niekorzystnych czynników.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Wyrób medyczny Axopolis należy stosować 3 razy dziennie.

Aby zapewnić długotrwały efekt, nie powinno się stosować preparatu podczas spożywania posiłku lub przyjmowania płynów. Forma dozownika zapewnia równomierne rozprowadzenie preparatu na błonie śluzowej jamy ustnej. Wyrób medyczny Axopolis został opracowany zarówno do użytku specjalistycznego, jak i osobistego.

Sposób użycia
1.    Wstrząsnąć butelką.
2.    Trzymając butelkę w ręce, skierować głowicę atomizera bezpośrednio w swoją stronę.
3.    Przekręcić głowicę atomizera o 90 stopni w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
4.    Umieścić dozownik w jamie ustnej, jak pokazano na obrazku. W celu uwolnienia pierwszej dawki preparatu Axopolis należy nacisnąć głowicę atomizera od 2 do 3 razy. Butelkę należy trzymać pionowo! Jedna uwolniona dawka wyrobu medycznego zawiera około 150 mg preparatu.
Po użyciu należy wyczyścić dozownik chusteczką higieniczną oraz ponownie złożyć głowicę do pierwotnej pozycji. Preparat jest przeznaczony do użycia przez jedną osobę. Preparat stosuje się do momentu ustąpienia objawów choroby. Jeśli jednak dolegliwości (tj. ból gardła, dyskomfort) utrzymują się po tygodniu stosowania wyrobu medycznego Axopolis, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Aerozol należy zużyć w ciągu 3 miesięcy po otwarciu.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie należy stosować w przypadku uczulenia (alergii) na którykolwiek ze składników wyrobu medycznego. Należy unikać kontaktu z oczami!

Uwagi

  • Przechowywać w dokładnie zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej (15°C - 25°C).
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 914 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Główny składnik