Synocrom Forte One 2%, roztwór do wstrzyknięć dostawowych, 4 ml, 1 ampułko-strzykawka
499.99 zł

Synocrom Forte One 2%, roztwór do wstrzyknięć dostawowych, 4 ml, 1 ampułko-strzykawka

Synocrom Forte One 2%, roztwór do wstrzyknięć dostawowych, 4 ml, 1 ampułko-strzykawka
Ostatnia cena produktu
499.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Jedna sterylna strzykawka jednorazowego użytku z roztworem SYNOCROM forte ONE (20 mg stabilizowanego hialuronianu sodu/ml) do iniekcji dostawowej.

 

Skład

1ml preparatu Synocrom forte one zawiera: 20,0mg (2%) stabilizowanego hialuronu sodu otrzymanego w wyniku biofermetacji (nie pochodzenia zwierzęcego), a także chlorek sodu wodorofosforan sodu, dwuwodorofosforan sodu, węglan sodu i wodę do infekcji.

Działanie

Synocrom Forte One to srterylny, izotoniczny roztwór wiskoelastyczny przewidziany do stosowania jako uzupełnienie płynu maziowego (poprawiając właściwości smarujące) w postaci jednorazowej iniekcji do stawu kolanowego. Wyrób ten dostarczany jest w szklanej strzykawce zawierającej 4ml roztworu wiskoelastycznego. Synocrom Forte One jest wszczepianym wyrobem medycznym klasy III przeznaczonym do jednorazowego zastosowania, wyłącznie przez lekarza. Produkt jest sterylizowany w opakowaniu końcowym (blistrze) parą wodną pod ciśnieniem.

Wskazania

Do leczenia bólu związanego z chorobą zwyrodnieniową stawu kolanowego.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Wyrób jest dostępny w formie ampułko-strzykawek jednorazowego użytku. Preparat powinien być podawany wyłącznie przez lekarza. Lekarz ustala czas trwania leczenia środkiem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 920 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Główny składnik