Silicea Gastro-Intestinal, żel, 15 ml, 30 saszetek
Silicea Gastro-Intestinal, żel, 15 ml, 30 saszetek
50.99 zł

Silicea Gastro-Intestinal, żel, 15 ml, 30 saszetek

Silicea Gastro-Intestinal, żel, 15 ml, 30 saszetek
Ostatnia cena produktu
50.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4,99 zł
Paczkomat InPost
4,99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4,99 zł
Wysyłka zagraniczna
19,99 zł

Opis

Wyrób medyczny zawierający czystą mineralną krzemionkę, przeznaczony do stosowania w ostrych i przewlekłych dolegliwościach układu pokarmowego

Skład

Składnik czynny: 100 ml żelu zawiera 100 ml żelu krzemionkowego (żel z kwasem krzemowym) z 3,5 g dwutlenku krzemu.

Działanie

Składnikiem czynnym preparatu silícea Gastro-Intestinal Gel jest żel krzemionkowy (żel z kwasem krzemowym), złożony z krzemu (Si) mineralnego z tlenem oraz wody.

Szczególną właściwością żelu jest wyjątkowo wysoka zdolność wiązania patogenów i ich toksyn. Oznacza to, że patogeny i ich toksyny są wiązane w czysto fizycznym procesie, który zachodzi w przewodzie pokarmowym, a następnie są wydalane w naturalny sposób przez przewód pokarmowy.

Preparat silicea Gastro-Intestinal Gel może łagodzić objawy i wspomaga regenerację podrażnionego przewodu pokarmowego. Ponieważ oprócz patogenów żel krzemionkowy wiąże także gazy, może zmniejszać dokuczliwe wzdęcia.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Dzieci i dorośli z ostrymi objawami powinni przyjmować zawartość 2 saszetek, po 15 ml każda, bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w wodzie albo herbacie, od 3 do 5 razy dziennie pomiędzy posiłkami oraz w razie konieczności bezpośrednio przed snem. Gdy ostre objawy ulegną złagodzeniu, stosowanie można kontynuować przez kilka dni, przyjmując zawartość 1 saszetki (15 ml) 3 razy dziennie. W przypadku silnych bólów, wysokiej gorączki lub braku poprawy po 3 dniach stosowania preparatu, należy skonsultować się z lekarzem.

W przypadku przewlekłych dolegliwości dorośli powinni przyjmować 3 razy dziennie zawartość jednej saszetki (15 ml) bezpośrednio lub po jej rozpuszczeniu w wodzie albo herbacie, pomiędzy posiłkami. Zaleca się stosowanie przez okres do 6 tygodni; objawy powinny ulec złagodzeniu po 3 tygodniach. Preparat silícea Gastro-Intestinal Gel jest czysto mineralnym i dobrze tolerowanym wyrobem medycznym.

W przypadku biegunki ważne jest picie odpowiedniej ilości płynów w celu skompensowania strat. Szybkie uzupełnianie płynów jest szczególnie ważne u dzieci.

W porozumieniu z lekarzem należy przyjmować regularnie zalecone leki co najmniej 2 godziny przed lub po zastosowaniu preparatu silicea Gastro-IntestinaI Gel, gdyż może mieć to wpływ na działanie leków. Osoby stosujące preparat silicea Gastro-Intestinal Gel przez długi czas powinny pić odpowiednią ilość płynów i spożywać zdrowe, zrównoważone posiłki.

Uwagi

  • Przed użyciem należy dobrze ugnieść saszetkę.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C i nie zamrażać.
  • Zakres temperatur: od 4°C do 25°C.

Producent

ANTON HUBNER
Germany
Ehrenkirchen
Cechy produktu
PRODUCENT