Produkt w kategoriach

Salorhin, roztwór nawilżający do nosa, 30 ml

Salorhin, roztwór nawilżający do nosa, 30 ml

7.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Nawilżający roztwór do nosa

Skład

Aqua, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Sodium Chloride, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sulfate, Sodium Sulfate, Sodium Phosphate.

Działanie

Nawilża i oczyszcza błonę śluzową nosa, ułatwia codzienną higienę nosa u dzieci oraz dorosłych. Łagodzi uczucie suchości błony śluzowej jamy nosowej wywołanej: klimatyzacją, centralnym ogrzewaniem, dymem papierosowym.

Wskazania

Stosowany jest do codziennej higieny i nawilżania nosa u dzieci od 4 roku życia i dorosłych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

U dzieci stosuje się 1 dawkę 2-6 razy dziennie do każdego otworu nosowego. U dorosłych stosuje się 1-2 dawki 2-6 razy dziennie do każdego otworu nosowego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 827 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
} }