Rutiver, tabletki powlekane, 90 szt
5.54 zł

Rutiver, tabletki powlekane, 90 szt

Rutiver, tabletki powlekane, 90 szt
Ostatnia cena produktu
5.54 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

RUTIVER to suplement diety zawierający rutynę i witaminę C, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Składniki

celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), kwas L-askorbinowy (witamina C), rutyna, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik, składnik otoczki), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); ), glikol polietylenowy (substancja glazurująca), poliwinylopirolidon (substancja glazurująca), ryboflawina (barwnik, składnik otoczki).

1 tabletka zawiera 80 mg witaminy C oraz rutyny 25 mg.

Właściwości składników

Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.
Dodatkowo , witamina C chroni składniki komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym i ma dobroczynny wpływ na funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Rutiver zaleca się w celu uzupełnienia diety w witaminę C w okresach zwiększonego zapotrzebowania (wzmożony wysiłek fizyczny, okres przesilenia wiosennego i jesienno-zimowego).
 

Zalecane dzienne spożycie

 1 tabletka dziennie. W okresie zwiększonego zapotrzebowania 1 tabletka 2 razy dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

VERCO
Odrowąża 15
03-310 Warszawa

Rutiver - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina C (kwas askorbinowy) rutyna

Postać:

tabletki powlekane

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w witaminę C i rutynę

Wskazania:

Suplementacja diety w witaminę C i rutynę.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie. W okresie zwiększonego zapotrzebowania 1 tabletka 2 razy dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.