Dolphiner, roztwór, preparat do uszu po pływaniu, 15 ml
17.99 zł

Dolphiner, roztwór, preparat do uszu po pływaniu, 15 ml

Dolphiner, roztwór, preparat do uszu po pływaniu, 15 ml
Ostatnia cena produktu
17.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Preparat usuwający wodę z przewodu słuchoweg zewnętrznego. Aplikować do uczu po kąpieli, pływaniu i innych sportach wodnych.

Skład

Alkohol izopropylowy, gliceryna, kwas octowy, olejek z mięty pieprzowej.

Działanie

Preparat Dolphiner ułatwia usuwanie nadmiaru wody z przewodu słuchowego zewnętrznego. W kontakcie z zalegającą w nim wodą składniki preparatu powodują szybkie jej parowanie i bezpieczne osuszanie przewodu słuchowego. Pomagają również przywrócić jego gizjologiczne kwaśne pH, które jest naturalną barierą dla rozwoju flory bakteryjnej.

Wskazania

Preparat przeznaczony do stosowania w profilaktyce i leczeniu wspomagającym zapaleń przewodu słuchowego zewnętrznego, związanych z gromadzeniem się nadmiaru wody w przewodzie słuchowym zewnętrznym tzw. "ucho pływaka". Szczególnie zalecany po kąpieli w wannie, pod prysznicem, po pływaniu, osobom uprawiającym sporty wodne jak: nurkowanie, windsurfing, kitesurfing itp.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 940 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Działanie/właściwości
Główny składnik