×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj
Farmaka Seboderm, emulsja do skóry tłustej, 30 ml
Farmaka Seboderm, emulsja do skóry tłustej, 30 ml
25.99 zł

Farmaka Seboderm, emulsja do skóry tłustej, 30 ml

Farmaka Seboderm, emulsja do skóry tłustej, 30 ml
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat stosowany w profilaktyce łojotokowego zapalenia skóry głowy i twarzy. Seboderm może być stosowany samodzielnie lub jednocześnie ze specyficznymi lekami, zalecanymi przez lekarzy dermatologów.

Skład według INCI

Glikol propylenowy, Woda destylowana, Polimetakrylan glicerolu, Alkohol, Izoparafina C13-C14, Oksydaza glukozowa, Pięciooctan glukozy, Gliceryna, Kwas hialuronowy, Laktoferryna, Peroksydaza mleczanowa, Laureth - 7, Piroctane olamine, Amid poliakrylowy, Tiocyjanian potasu.

Właściwości

Seboderm jest bardzo dobrze tolerowaną, klinicznie przebadaną emulsją o działaniu przeciwłojotokowym, nawilżającym, zmiękczającym i przeciwutleniającym, przeznaczoną do pielęgnacji skóry u osób ze skłonnością do przetłuszczania się i łuszczenia. Jest hypoalergiczny. Nie zawiera środków konserwujących i zapachowych. Nie wywołuje podrażnienia oczu ani skóry.

 

Stosowanie

bezpośrednio po myciu, rozprowadzić niewielką ilość emulsji na skórę i delikatnie wcierać, aż do całkowitego wchłonięcia. Stosować emulsję Seboderm raz lub dwa razy dziennie, co najmniej przez okres jednego miesiąca. W razie potrzeby kurację kosmetyczną można powtórzyć.

Producent

FARMAKA
Barska 33
Warszawa
Cechy produktu