Eludril, płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
36.17 zł

Eludril, płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

Eludril, płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
Ostatnia cena produktu
36.17 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Płyn do płukania jamy ustnej Eludril zawiera 0,10% stężenia dwuglukonianu chlorheksydyny. Chlorheksydyna jako składnik antybakteryjny jest powszechnie stosowana w stomatologii do niszczenia bakterii znajdujących się w płytce nazębnej oraz w kamieniu nazębnym. Płytka nazębna powoduje podrażnienie, zaczerwienienie oraz krwawienie z dziąseł, co powoduje swędzenie oraz ból.

Skład według INCI

Dwuglukonian chlorheksydyny 0,10%, chlorobutanol 0,50%, gliceryna, alkohol, docusat sodu, czerwień koszenilowa, naturalny aromat miętowy, woda oczyszczona.

Przeznaczenie

Zapalenia dziąseł, choroby przyzębia, infekcje jamy ustnej i gardła, poprotezowe odczyny zapalne, przed i po zabiegach chirurgicznych w gabinecie stomatologicznym (usuwanie złogów nazębnych, ekstrakcja zębów, wszczepianie implantów, chirurgiczne leczenie chorób przyzębia).

Stosowanie

Należy odmierzyć za pomocą dołączonej miarki 10, 15 (dawka zwykle stosowana) lub 20 ml płynu do płukania jamy ustnej Eludril i uzupełnić ciepłą wodą do poziomu górnej kreski. Płukać jamę ustną 2-3 razy dziennie małymi porcjami do chwili aż miarka będzie pusta. Zaleca się stosowanie płynu do płukania jamy ustnej Eludril przez okres 2 tygodni.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h