Grecian 2000, płyn dla mężczyzn na siwe włosy, 125 ml
54.99 zł

Grecian 2000, płyn dla mężczyzn na siwe włosy, 125 ml

Grecian 2000, płyn dla mężczyzn na siwe włosy, 125 ml
54.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Preparat na siwe włosy dla mężczyzn.

Skład według INCI

Aqua, Isopropyl Alcohol, Triethanolamine, Bizmuth Citrate, Polysorbate 80, Sodium Thriosulfate, Sulful, Parfum, Cetyl Acetate, Panthenol, Acetylated Lanolin Alkohol, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamaldehyde, d-Limonene.

Właściwości

GRECIAN 2000 to sposób na siwe włosy u mężczyzn. GRECIAN 2000 to środek, który działa inaczej niż tradycyjne środki barwiące włosy. Działa na cebulkę siwego włosa pobudzając ją do produkcji naturalnego barwnika. Kolor włosów zbliżony do naturalnego zostaje przywrócony stopniowo bez względu na to czy miałeś wcześniej włosy blond, rude czy czarne. Pierwsze efekty pojawiają się po kilku tygodniach stosowania. Płyn znajdujący się w buteleczce to wszystko czego potrzeba aby pozbyć się siwych włosów i odmłodzić swój wygląd. Nie trzeba niczego mieszać, odmierzać, dosypywać czy w inny sposób marnować swojego czasu. Nie potrzeba robić testów na końcówkach włosów.

Pielęgnuje siwe włosy, przywraca włosom kolor zbliżony do naturalnego, działa stopniowo i delikatnie, łatwy w stosowaniu, ogranicza przetłuszczanie i wypadanie włosów, bezbarwny o łagodnym zapachu.

Przeznaczenie

Do siwych włosów.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h