Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Stoppot duo, puder do stóp, 30 g

Stoppot duo, puder do stóp, 30 g

Opis

STOPPOT duo Puder usuwający nadmierną potliwość stóp po jednorazowym zastosowaniu.

Skład według INCI

methenamine, silica.

Właściwości

Stoppot duo to specjalistyczny preparat usuwający nadmierną potliwość stóp w sposób szybki i skuteczny. Jego użycie ogranicza się do jednorazowego zapudrowania stóp na czas 6-8 godzin. Efekt takiego zabiegu najczęściej utrzymuje się przez wiele miesięcy, zwykle wystarczy powtórzyć go 1-2 razy w ciągu roku. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania preparatu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.
Badania kliniczne wykazały, że stosowanie pudru Stoppot jest zabiegiem niekłopotliwym, jednorazowym, skutecznym i bezpiecznym. Przy dbaniu o higienę stóp efekt zmniejszenia potliwości często utrzymuje się przez wiele miesięcy po zastosowaniu preparatu.

Stosowanie

  • Wieczorem tuż przed snem dokładnie umyć stopy mydłem w ciepłej wodzie.
  • Wytrzeć stopy wilgotną ściereczką zbierając nadmiar wody. Skóra powinna pozostać wilgotna aby ułatwić przyklejanie się do niej pudru.
  • Wysypać na dłoń połowę zawartości opakowania i dokładnie rozprowadzić w miejscach  o wzmożonej potliwości, czyli na spodniej części stopy oraz między i pod palcami. Pozostałą część pudru zużyć na drugą stopę.
  • Ostrożnie założyć na stopy czyste i obcisłe skarpety, uważając aby nie zetrzeć pudru.
  • Niezwłocznie położyć się do snu unikając nadmiernego chodzenia.
  • Po około 6-8 godzinach dokładnie umyć stopy mydłem w ciepłej wodzie i założyć czyste skarpety. Dłuższe działanie pudru może spowodować nadmierne wysuszenie skóry. Osoby o delikatnej skórze powinny skrócić czas zabiegu poniżej 6 godzin.

Uwagi

  • Nie stosować preparatu w przypadku ran, otarć, owrzodzeń skóry stóp lub uczulenia.
  • Nie stosować u dzieci.

 

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus