Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Sinulan Direct Junior, spray do gardła, 20 ml

Sinulan Direct Junior, spray do gardła, 20 ml

Opis

Sinulan Direct Junior na ból gardła zawiera 100% naturalnych i bezpiecznych składników.

Skład

glicerol, miód, woda, ekstrakty z Vitis vinifera, Sambucus nigra i Glycine max.

Działanie

Sinulan Direct Junior na ból gardła tworzy osmotycznie aktywną hipertoniczną powlokę na powierzchni gardła i powoduje natychmiastowy przepływ hipotonicznego płynu na zewnątrz.
Ten mechaniczny efekt powoduje oczyszczenie powierzchni gardła z wszystkich zanieczyszczeń, zmniejsza podrażnienie i ból oraz tworzy korzystne warunki do uzyskania poprawy.
Ponadto powłoka ta pomaga powstrzymać dalszy rozwój infekcji, a także chroni powierzchnię gardła przed wysuszeniem i drażniącymi czynnikami zewnętrznymi.

Wskazania

Jest specjalnie przeznaczony do leczenia bólu i infekcji gardła u dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Wyłącznie do stosowania miejscowego. Z
djąć nasadkę i rozpylać wyrób na powierzchnię gardła 3-4 razy co 20-30 minut na początku leczenia, tj. w ciągu pierwszych 2-3 godzin, a następnie 3-4 razy na dobę, aż do całkowitego ustąpienia objawów.

Uwagi

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 853 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus