Dermaplast sport plastry (Hartmann), 6 x 10 cm, 5 szt
3.79 zł

Dermaplast sport plastry (Hartmann), 6 x 10 cm, 5 szt

Dermaplast sport plastry (Hartmann), 6 x 10 cm, 5 szt
Ostatnia cena produktu
3.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Ogólne informacje:
DermaPlast sport jest plastrem opatrunkowym zapewniającym optymalną ochronę przed uciskiem dzięki miękkiemu opatrunkowi na lekkiej piance polietylenowej. Mikroperforacja sprawia, że plastry DermaPlast sport wyjątkowo dobrze przepuszczają powietrze i są przyjazne dla skóry, można je więc szczególnie polecić osobom o wrażliwej skórze. Stosować na skórę suchą i czystą.

Właściwości:

  • Pokrycie plastra DermaPlast sport paseczkami syntetycznego kleju kauczukowego oraz mikroperforacje pianki polietylenowej sprawiają, że jest on wyjątkowo przyjazny dla skóry i pozwala jej oddychać.
  • Plaster opatrunkowy jest wodoodporny, ma mocno przylegającą warstwę klejącą, ale odrywa się bezboleśnie od skóry, nie pozostawiając śladów.
  • Plastry DermaPlast sport są wykonane z niezwykle elastycznego materiału, dzięki czemu idealnie nadają się do opatrywania skaleczeń w okolicach stawów, na kolanach i łokciach. Plastry nie odklejają się przy poruszaniu.
  • Gruba warstwa przyjemnie miękkiego materiału zapewnia ranie optymalną ochronę i zabezpiecza przed możliwością urazu.
  • Opatrunek ma doskonałe właściwości wchłaniające i nie przykleja się do rany.
  • Warstwa klejąca: syntetyczny klej kauczukowy pokrywający plaster paseczkami.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h