Latopic, proszek, 0,7 g, 30 saszetek
32.49 zł

Latopic, proszek, 0,7 g, 30 saszetek

Latopic, proszek, 0,7 g, 30 saszetek
Ostatnia cena produktu
32.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego.

Skład

Jedna saszetka zawiera : 1 miliard liofilizowanych bakterii kwasu mlekowego w następujących proporcjach: 50 % lactobacillus paracasei ŁOCK 0919, 25% Lactobacillus casei ŁOCK 0908, 25% lactobacillus casei ŁOCK 0900. Substancje dodatkowe:maltodekstryna- substancja wypełniająca, kwas askorbinowy- przeciwutleniacz.

Właściwości

Zawiera 3 szczepy wyjątkowo dobranych żywych bbakterii kwasu mlekowego z rodzaju lactobacillus Latopic stosuje się w postępowaniu dietetycznym  w alergii pokarmowej i atopowym zapaleniu skóry.

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony jest dla niemowląt, dzieci i osób dorosłych.

Sposób użycia

Podawać 1 raz dziennie 1 saszetkę.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Specyfika
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Sposób aplikacji
Główny składnik

Latopic - zastosowanie i działanie

Skład:

Lactobacillus paracasei ŁOCK 0919 Lactobacillus casei ŁOCK 0908 Lactobacillus casei ŁOCK 0900

Postać:

proszek

Kategoria:

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego

Specjalności:

Alergologia Medycyna rodzinna

Działanie :

preparat probiotyczny

Wskazania:

Preparat Latopic stosuje się w postępowaniu dietetycznym w alergii pokarmowej i atopowym zapalaniu skóry. Preparat przeznaczony dla niemowląt, dzieci i osób dorosłych.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 saszetka raz dziennie przez co najmniej 3 miesiące. Zawartość saszetki rozpuścić w niewielkiej objętości letniego płnu (mleko matki, przegotowana woda o temperaturze pokojowej, preparat hipoalergiczny polecany przez lekarza). Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.   Uwaga! Przechowywać w lodówce, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed wilgocią. Jeżeli produkt przechowywany jest poza lodówką w temperaturze pokojowej, należy go spożyć w ciągu 1 miesiąca.   Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt przeznaczony do przyjmowania pod nadzorem lekarza. Nie jest przeznaczony do podawania pozajelitowego.