Ulgix Regulacja, tabletki, 60 szt
31.29 zł

Ulgix Regulacja, tabletki, 60 szt

Ulgix Regulacja, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
31.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Tabletki dojelitowe o zmodyfikowanym uwalnianiu. Dzieki temu składnik aktywny jest uwalniany dopiero w jelicie i dociera do jelita grubego.

Składniki

Składnik aktywny : Maslan Sodu 200mg w 1 tabletce.

Laktoza, celuloza mikrokrystaliczna, maślan sodu, otoczka dojelitowa (szelak, sól sodowa karboksymetylocelulozy, talk, wodoroweglan amonu, średniołancuchowe tójglicerydy, glicerol), poliwinylopirolidon, hydroksypropylometyloceluloza, stearynian magnezu i dwutlenek krzemu.

Właściwości składników

Suplement diety Ulgix Regulacja uzupełnia codzienną dietę w składnik regulujący funkcjonowanie jelita grubego.

Jest szczególnie polecany osobom stosującym dietę ubogą w błonnik pokarmowy. Może być także stosowany po antybiotykoterapii łącznie z prparatami zawierającymi probiotyki.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka 3 razy dziennie podczas posiłku.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Ciąża oraz okres karmienia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HASCO-LEK
Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław

Ulgix Regulacja - zastosowanie i działanie

Skład:

maślan sodu

Postać:

tabletki dojelitowe

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnienie diety w składniki regulujące funkcjonowanie jelita grubego

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki regulujące funkcjonowanie jelita grubego. Preparat polecany przy diecie ubogiej w błonnik pokarmowy, po antybiotykoterapii łącznie z preparatami zawierającymi probiotyki, w chorobach zapalnych jelit, w zaburzeniach czynności jelit.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka 3 razy dziennie podczas posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.