XLS MEDICAL Fat Binder, tabletki, 60 szt
74.99 zł

XLS MEDICAL Fat Binder, tabletki, 60 szt

XLS MEDICAL Fat Binder, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
74.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Preparat wiążący tłuszcze XL-S Medical Fat Binder z witaminami jest zatwierdzonym wyrobem medycznym, którego bezpieczeństwo stosowania i skuteczność zbadano pod względem zgodności z dyrektywą w sprawie wyrobów medycznych 93/42 /EWG.

Skład

Każda tabletka zawiera:
Substancję czynną: Litramine, opatentowany kompleks błonnika pochodzenia roślinnego.
Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, fosforan trójwapniowy, chlorofilina, stearynian magnezu.
Pozostałe składniki: octan witaminy A, witamina D3, octan witaminy E.

Działanie

Preparat wiążący tłuszcze XL-S Medical Fat Binder z witaminami zawiera Litramine, opatentowany kompleks błonnika pochodzenia naturalnego i organicznego, który wiąże tłuszcze, co udowodniono w badaniach klinicznych. Preparat jest wyrobem służącym do skutecznej kontroli masy ciała w połączeniu ze zrównoważoną dietą i regularną aktywnością fizyczną.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Stosować 1-3 tabletek, popijając płynem bezpośrednio po posiłku.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

Produkt XL-S Medical Fat Binder z witaminami ma potwierdzony profil bezpieczeństwa bez żadnych znanych wtórnych działań niepożądanych.

Uwagi

Nie zaleca się podawania dzieciom poniżej 12 roku życia.
Nie należy przyjmować preparatu w czasie ciąży i karmienia piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 942 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

XLS MEDICAL Fat Binder - zastosowanie i działanie

Skład:

Litramine (kompleks błonnika pochodzenia roślinnego) witamina A witamina D3 (cholekalcyferol) witamina E (tokoferol)

Postać:

tabletki

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Dietetyka

Działanie :

zmniejsza wchłanianie tłuszczu

Wskazania:

Preparat jest wyrobem służącym do kontroli masy ciała w połączeniu ze zrównoważoną dietą i regularną aktywnością fizyczną.

Dawkowanie:

Doustnie. Przyjmować popijając płynem, bezpośrednio po każdym głównym posiłku. Nie przekraczać dawki 6 tabletek na dobę. Zmniejszenie masy ciała: 2-3 tabletki po każdym głównym posiłku; stosować 3 tabletki, jeśli posiłek zawiera bardzo dużo tłuszczów. Zapobieganie zwiększaniu masy ciała w przyszłości po osiągnięciu pożądanej masy ciała i utrzymanie ogólnego dobrego samopoczucia: 2 tabletki po każdym głównym posiłku; zwiększyć dawkę do 3 tabletek, jeśli posiłek zawiera bardzo dużo tłuszczów. Utrzymanie obecnej masy ciała i osiągnięcie ogólnego dobrego samopoczucia: 1-2 tabletki po każdym głównym posiłku; stosować 2-3 tabletki, jeśli posiłek zawiera bardzo dużo tłuszczczów.   Preparat można stosować do uzyskania właściwej masy ciała lub stale, aby kontrolować masę ciała.   Nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat. Nie stosować u osób, u których wskaźnik masy ciała BMI jest niższy niż 18,5.  

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na składniki preparatu, osteoporozę. Gdy przyjmujesz leki przeciwcukrzycowe, leki zmniejszające stężenie cholesterolu. U osób chorych na cukrzycę może wystąpić konieczność dostosowania codziennego leczenia cukrzycy, aby uniknąć nagłego zmniejszenia poziomu cukru. Nie stosować w ciągu 2 godzin od przyjmowania leków rozpuszczalnych w tłuszczach (np. doustne leki antykoncepcyjne).   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.