Armed Odchudzanie, sól do kąpieli, 1 kg
Armed Odchudzanie, sól do kąpieli, 1 kg
31.99 zł

Armed Odchudzanie, sól do kąpieli, 1 kg

Armed Odchudzanie, sól do kąpieli, 1 kg
Ostatnia cena produktu
31.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Kąpiel w soli ARMED ODCHUDZANIE odgrywa rolę w profilaktyce i wspieraniu kuracji odchudzających. Swą skuteczność zawdzięcza skojarzonemu działaniu wysoko zmineralizowanej soli termalnej, specjalnie dobranego kompleksu ekstraktów roślinnych oraz olejku aromaterapeutycznego.

 

Właściwości

  • Jod - zmniejsza glikogen w wątrobie, powoduje zanikanie tłuszczu w narządach wewnętrznych i tkance podskórnej, obniża poziom tłuszczu i cholesterolu.
  • Krzem - ułatwia wchłanianie tlenu do skóry i opóźnia proces jej starzenia a dodatkowo usuwa z komórek substancje toksyczne.
  • Magnez - jest niezbędny do prawidłowego procesu regeneracji skóry. Ułatwia przyswajanie przez organizm wapnia, witaminy C, sodu, potasu i fosforu.
  • Morszczyn (fukus) - zawiera w swym składzie organiczny jod, który działa przeciwcellulitowo i kwas alginowy, który działa nawilżająco.
  • Ostrokrzew paragwajski - aktywuje rozkład tłuszczu (lipolizę) i wspomaga usuwanie nagromadzonego tłuszczu jednocześnie hamując jego syntezę.
  • Arnika - działa przeciwóbrzękowo i przeciwzapalnie, stymuluje krążenie skórne.
  • Kasztanowiec - zapobiega wzrostowi napięcia naczyń krwionośnych, działa ściągająco, przeciwobrzękowo i przeciwwysiękowo.
  • Wąkrota azjatycka (centella) - zapewnia elastyczność ściankom naczyń krwionośnych, eliminuje obrzęki i działa nawilżająco.
  • Skrzyp polny - działa jako regenerator nabłonkowy - zabliźniająco i regenerująco. Zawarty w skrzypie krzem stabilizuje tkankę łączną, przez co wzmacnia ją i zapewnia elastyczność skórze.
  • Bluszcz - dzięki obecności saponin i flawonoidów działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Dodatkowo działa ściągająco i udrażniająco.

 

Stosowanie

Odmierzyć, za pomocą dostarczonej miarki, określoną ilość soli i wsypać pod strumień ciepłej wody o temperaturze 37-39°C. Czas kąpieli powinien wynosić od 15 do 30 min.

Kąpiele mineralne:
stosować profilaktycznie lub wspierająco podczas diet odchudzających.
Ok. 4-5 miarek* soli na ok. 100 l. - poprawia się przemiana materii, a kąpiel pozwoli właściwie nawilżyć, ujędrnić i odżywić skórę.
Ok. 6-7 miarek* na ok. 100 l. - pobudzony zostaje proces spalania tłuszczu i usuwania toksyn przez skórę. Kąpiel zalecana min. podczas diet odchudzających, przeciwdziała zwiotczeniu i wysuszeniu skóry.

Kąpiele kosmetyczne:
intensyfikacja procesu redukcji tkanki tłuszczowej i walki z cellulitem.
W zależności od wyboru intensywności prowadzonej kuracji, można stosować kąpiele z użyciem od ok. 250 g do nawet 1 kg soli na 100 l. wody.
Dla poprawy rezultatów, do każdej kąpieli możemy dodać 1 szklankę (ok. 250 ml) solanki ARMED BALANS.

*-1 miarka i ok. 33 g


 

Uwagi

Przechowywać w suchym miejscu z daleka od źródeł ciepła i światła. Tylko do użytku zewnętrznego.

Producent

BAUMGART PHARMACEUTICALS
Borówkowa 33
Suchy Las
Cechy produktu
PRODUCENT