MicroFlor 8, kapsułki, 60 szt
54.59 zł

MicroFlor 8, kapsułki, 60 szt

MicroFlor   8, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
54.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

MicroFlor 8 jest probiotykiem, który pozwala na utrzymanie równowagi mikroflory bakteryjnej w jelitach dzięki składnikom: Lactobacillus, Bifidobacterium.

Składniki

Lactobacillus acidophilus (dwa szczepy), Bifidobacterium Lactis, Bifidobacterium bifidum, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka, stearynian magnezu, hydroksypropylometyloceluloza.
 
Każda kapsułka może zawierać aż do 2,5 miliarda jednostek tworzących kolonie -JTK.

Właściwości składników

Utrzymanie równowagi mikroflory bakteryjnej w jelitach.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli - 2 kapsułki 2 razy dziennie podczas posiłków.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Brak zawartości: mąki, mąki ziemniaczanej, drożdży, glutenu, kukurydzy, soi, soli, cukrów, syntetycznych barwników, substancji zapachowych, konserwantów, produktów mlecznych lub pochodzenia zwierzęcego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 942 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

SEROYAL INTERNATIONAL
Elgin Milis
Richmond Hill

MicroFlor 8 - zastosowanie i działanie

Skład:

Lactobacillus acidophilus Bifidobacterium lactis Bifidobacterium bifidum

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w probiotyczne bakterie

Wskazania:

Suplement diety. Niestrawność, skłonność do nawracających infekcji, kandydoza, infekcje grzybicze. Wspomagająco dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli: 2 kapsułki 2 razy dziennie. Dzieci poniżej 12 roku życia: 1 kapsułka dziennie. Zaleca się przyjmować preparat podczas posiłków.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.