Produkt w kategoriach

Ozonella, płyn, oliwa z oliwek ozonowana, 200 ml

Ozonella, płyn, oliwa z oliwek ozonowana, 200 ml

56.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Preparat polecany do redukcji niedoskonałości skóry, przebarwień i redukcji cellulitu.

Skład według INCI

Ozonized olive oil.

Właściwości

Preparat w kontakcie z płynami i wydzielinami ustrojowymi uwalnia aktwny ozon, którego dobroczynny wpływ jest dodatkowo wzmacniany przez powszechnie znane pielęgnujące i rewitalizujące działanie samej oliwy.

  • wspomaga procec rewitalizacji skóy, chroni i pielęgnuje,
  • poprawia wygląd i koloryt skóry,
  • pozostawia skórę gładką i jednolitą.

Stosowanie

Preparat przeznaczony do stosowania zewnętrznego, miejscowego. Zaleca się stosowanie 2-3 razy dziennie nakładając preparat na skórę, w szczególności na miejsca wymagające intensywnej pielęgnacji. Widoczne zmiany wynikające ze stosowania preparatu można zaobserwować w ciągu 5-ciu dni regularnego stosowania.

Uwagi

Przy stosowaniu preparatu mogą wystąpić miejscowo i krótkookresowo reakcje alergiczne. W takich przypadkach należy niezwłocznie odstawić preparat i skonsultować się z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 849 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus