Amidrop, płyn do przemywania oczu, 2 x 5 ml
10.09 zł

Amidrop, płyn do przemywania oczu, 2 x 5 ml

Amidrop, płyn do przemywania oczu, 2 x 5 ml
Ostatnia cena produktu
10.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Amidrop to naturalny wybór dla podrażnionych oczu –  nie wykazuje niekorzystnych interakcji z lekami stosowanymi w okulistyce, a jego pH jest identyczne z pH łez.
 

Skład

Skoncentrowany wyciąg z bławatka 0,10%. Kwas borny, sodu boran, sodu chlorek, woda oczyszczona q.s. 100%

Nie zawiera środków konserwujących.

Działanie

Efektywność Amidropu wynika z połączonego działania dwóch składników: roztwór kwasu bornego – działa odkażająco i przeciwbakteryjnie, zmniejsza przekrwienie oczu, wykazuje również działanie przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe wyciąg z bławatka – wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz ściągające; dodatkowo łagodzi nadwrażliwość na intensywne promieniowanie z ekranów i monitorów.

Wskazania

Płyn do przemywania oczu Amidrop znajduje zastosowanie przy najczęstszych dolegliwościach oczu, których objawy to: swędzenie, pieczenie, łzawienie i światłowstręt.

Sposób użycia wyrobu medycznego

W zależności od potrzeb od 1 do 6 razy dziennie.

Uwagi

Po użyciu należy wyrzucić resztę pozostałego preparatu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Amidrop - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z bławatka roztworu kwasu bornego

Postać:

płyn

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Okulistyka

Działanie :

łagodzi podrażnienia

Wskazania:

Przemywanie oczu. Łagodzenie objawów podrażnień oczu takich jak np.: swędzenie, pieczenie, łzawienie i światłowstręt.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego w zależności od potrzeb 1-6 razy dziennie. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.