Esemtan, żel, aktywny, do masażu, 500 ml
42.59 zł

Esemtan, żel, aktywny, do masażu, 500 ml

Esemtan, żel, aktywny, do masażu, 500 ml
Ostatnia cena produktu
42.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Dzięki zawartości olejków eterycznych, kamfory i mentolu powoduje głębokie ukrwienie skóry, rozluźnia mięśnie, zapewnia uczucie odprężenia i świeżości. Zastosowanie preparatu esemtan żel aktywny przynosi znakomite efekty w trakcie masażu obłożnie chorych, masażu rozluźniająco-relaksującym mięśni, kręgosłupa, nóg oraz przy wszelkiego rodzaju napięciach i przeciążeniach mięśni związanych z kontuzjami sportowymi i pracą. Preparat esemtan żel aktywny znajduje również zastosowanie podczas klasycznego oklepywania w profilaktyce i pielęgnacji pacjentów z zapaleniem płuc. Chroni skórę. Testowany dermatologicznie.

Skład według INCI

Aqua, Alcohol, Eucalyptus Globulus Oil, Polyacrylic Acid, Camphor, Menthol, Thymus Vulgaris Oil, Juniperus Communis Oil, Sodium Hydroxide.

Właściwości

Rozluźniające, relaksujące, poprawiające ukrwienie, chroniące skórę

Stosowanie

Porcję żelu nanieść na dłonie a następnie wcierać w odpowiednie partie skóry, lekko masując.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h