Prenatal ProBaby Woman+Man, proszek, 15 saszetek + 15 saszetek
54.16 zł

Prenatal ProBaby Woman+Man, proszek, 15 saszetek + 15 saszetek

Prenatal ProBaby Woman+Man, proszek, 15 saszetek + 15 saszetek
Ostatnia cena produktu
54.16 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Prenatal ProBaby Woman to kompleksowy preparat przeznaczony dla kobiet planujących ciążę, natomiast Prenatal ProBaby Man to kompleksowy preparat bogaty w składniki wspomagające płodność, przeznaczony dla mężczyzn starających się o potomstwo.

Data ważności: 28.02.2015r.

Składniki

Wartość odżywcza preparatu "Woman"
Składnik Ilość (1 saszetka) *%ZDS
L-arginina 1000 mg -
Magnez 200 mg 53,3%
Witamina C 60 mg 75%
Żelazo 18 mg 71,4%
Cynk 15 mg 150%
Witamina E 10 mg 83,3%
Miedź 2000 µg 200%
Kwas foliowy 400 µg 200%
Witamina B6 6 µg 428,6%
Selen 60 µg 109,1%
Witamina B12 4 µg 160%

oraz: kwas cytrynowy (regulator kwasowości), fruktoza (substancja słodząca), fosforan diwapniowy (przeciwutleniacz), żelatyna, sukraloza (substancja słodząca), naturalny aromat pomarańczowy, maltodekstryna. Może zawierać składniki pochodzące z soi.

* procent zalecanego dziennego spożycia.

 

Wartość odżywcza preparatu "Man"
Składnik Ilość (1 saszetka) *%ZDS
L-karnityna 2000 mg -
Witamina C 75 mg 93,75%
Cynk 25 mg 250%
Witamina E 16,75 mg 139,6%
Witamina B6 10 mg 714,3%
Witamina A 150 µg 18,7%
Selen 60 µg 109%

oraz: fruktoza (substancja słodząca),dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), sukraloza (substancja słodząca),  żelatyna, fosforan diwapniowy (przeciwutleniacz), naturalny aromat pomarańczowy.

Może zawierać składniki pochodzące z soi.

* procent zalecanego dziennego spożycia.

Właściwości składników

 • Zawiera on niezbędne dla organizmu kobiety witaminy i składniki mineralne wraz z L-argininą. W okresie planowania poczęcia niezbędne jest zapewnienie prawidłowego krążenia krwi, które wpływa na ukrwienie śluzówki macicy, a tym samym na implantację zapłodnionej komórki jajowej.
 • L-arginina przyczynia się do utrzymania  odpowiedniego krążenia krwi. Magnez wpływa na regulację ciśnienia krwi oraz przyczynia się do prawidłowego przebiegu ciąży. Żelazo ma wpływ na tworzenie się czerwonych krwinek oraz transport tlenu w organizmie.
 • Kwas foliowy oraz witamina B12 są niezbędne do prawidłowego rozwoju cewy nerwowej, a także do podziału komórek, co jest ważne w czasie dojrzewania płodu w łonie matki.
 • Miedź korzystnie wpływa na metabolizm i transport żelaza w organizmie, jak również na produkcję energii. Witaminy C i E są antyoksydantami chroniącymi komórki organizmu, a wraz z witaminą B6 i magnezem potrzebne są dla prawidłowego działania i utrzymania witalności organizmu każdej kobiety planującej potomstwo.
 • Aktywne składniki preparatu Prenatal ProBaby Man takie jak cynk, selen i L-karnityna pozytywnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego mężczyzny.
 • Cynk jest składnikiem mineralnym niezbędnym do prawidłowego rozwoju i działania układu rozrodczego. Selen oraz cynk pozytywnie wpływają na płodność u mężczyzn, natomiast L-karnityna odpowiedzialna jest za poprawę jakości nasienia.
 • Witaminy C i E są antyoksydantami chroniącymi komórki organizmu, a wraz z witaminą A i B6 potrzebne są do prawidłowego działania i utrzymania witalności organizmu każdego mężczyzny starającego się o potomstwo.

Produkt jest przeznaczony dla par planujących potomstwo.

Zalecane dzienne spożycie

Prenatal ProBaby Man (niebieska saszetka) jest przeznaczony dla mężczyzn, a Prenatal ProBaby Woman (różowa saszetka) dla kobiet.

Zarówno mężczyzna, jak i kobieta powinni spożywać 1 saszetkę dziennie, podczas posiłku o dowolnej porze dnia, przez okres co najmniej 3 miesięcy.

Zawartość każdej saszetki należy rozpuścić w minimum 120 ml wody. Do smaku można dodać niewielką ilość soku.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

 • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
 • Nie stosować łącznie z innymi preparatami zawierającymi witaminy i składniki mineralne.
 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
 • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

PURITAN`S PRIDE
Orville Dr 105
11716 New York USA

Prenatal ProBaby Woman+Man - zastosowanie i działanie

Skład:

L-arginina magnez witamina C (kwas askorbinowy) żelazo cynk witamina E (tokoferol) miedź kwas foliowy witamina B6 (pirydoksyna) selen witamina B12 (cyjanokobalamina) L-karnityna witamina A

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

wspomaga organizm w okresie planowania potomstwa

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany dla par planujących potomstwo.

Dawkowanie:

Doustnie. Prenatal ProBaby Man (niebieska saszetka) jest przeznaczony dla mężczyzn, a Prenatal ProBaby Woman (różowa saszetka) dla kobiet. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta powinni spożywać 1 saszetkę dziennie, podczas posiłku o dowolnej porze dnia, przez okres co najmniej 3 miesięcy. Zawartość każdej saszetki należy rozpuścić w minimum 120 ml wody. Do smaku można dodać niewielką ilość soku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadrważliwość na któryklowiek ze składników preparatu.   Gdy przyjmujesz inne preparaty zawierające witaminy i minerały.