O produkcie
Producent
La Roche-PosayLa Roche-Posay France
86270 La Roche-Posay
serwis.konsumencki@loreal.com
Opis
La Roche-Posay Autohelios Nawilżający żel samoopalający.
- Aksamitna konsystencja.
- Wtapia się w skórę.
- Efekt naturalnej, stopniowej opalenizny bez smug.
Składniki/Ingredients
Aqua/Water, Diemthicone, Glycerin, Dihydroxyacetone, C12-15 Alkyl Benzoate, Isohexadecane, Arachidyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Di-C12-13 Alkyl Tartrate, Glyceryl Stearate, Arachidyl Glucoside, Behenyl Alcohol, C13-14 Isoparaffin, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Laureth-7, Pentasodium Ethylenediamine Tetramethylene Phosphonate, Phenoxyethanol, Polyacrylamide, Thermus Thermophillus Ferment, Parfum/Fragrance.
Właściwości
Efekt opalenizny bez ryzyka związanego z ekspozycją słoneczną. Dopasowany do potrzeb skóry, która nie powinna być wystawiana na ekspozycję słoneczną.
Właściwości: Nawilżający samoopalacz, dzięki łatwej w rozprowadzaniu, aksamitnej konsystencji, wyjątkowo i równomiernie rozprowadza się po skórze, aby zapewnić stopniową, kontrolowaną opaleniznę, z 8-godzinnym nawilżeniem. Zawiera wodę termalną z La Roche-Posay, znaną ze swoich kojących i łagodzących właściwości.
Rezultat: Równomierny i naturalny efekt opalenizny bez plam i smug. Skóra jest nawilżona, miękka i zachowuje uczucie komfortu przez 8 godzin.
Przeznaczenie
Do skóry wrażliwej.
Stosowanie
Nie chroni przed słońcem: Użyj kremu z ochroną słoneczną, dostosowanego do Twojego rodzaju skóry w razie ekspozycji słonecznej.
Sposób użycia: Dokładnie rozprowadź na twarzy i ciele omijając brwi i włosy u nasady, uważnie i dokładnie rozprowadź produkt na łokciach, kostkach i kolanach. Po użyciu należy dokładnie umyć ręce.
Uwagi
Nanieś ostrożnie, aby równomiernie rozprowadzić produkt. Dokładnie umyj ręce po użyciu. Nie dopuść do bezpośredniego kontaktu preparatu z ubraniem. Nie chroni skóry przed słońcem.
Cechy produktu
- Płeć
- Wiek
- Typ produktu
- Postać
- Działanie/właściwości
- Problem
- Główny składnik
- Część ciała
- Specyfika
- Pora stosowania
- Rodzaj skóry
- Sposób aplikacji