Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Ziele tymianku, zioło pojedyncze, (Kawon), 50 g

Ziele tymianku, zioło pojedyncze, (Kawon), 50 g

Opis

Ziele tymianku - zioła do zaparzania.

Skład

100 g produktu zawiera 100 g tymianku.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 płaską łyżkę (2 g) ziela zalać 1 szklanką (200 ml) wrzącej wody, naparzać pod przykryciem 15 minut, przecedzić. Pić po szklance naparu 3-4 razy dziennie.

Wskazania

W kaszlu występującym w przebiegu przeziębienia jako środek wykrztuśny.

 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na tymianek lub inne rośliny z rodziny wargowych.

Działania niepożądane

Podczas stosowania mogą wystąpić reakcje alergiczne, w tym odczyny skórne (np. wysypka), obrzęk twarzy, jamy ustnej, przełyku, duszności, szok anafilaktyczny oraz objawy ze strony przewodu pokarmowego (ból brzucha, nudności, wymioty).
W przypadku wystąpienia niepokojących objawów należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy poinformować o nich lekarza.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Ciąża i karmienie piersią:
Ze względu na brak danych nie zaleca się stosowania u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 853 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus