Sterimar Cu, spray do nosa, 50 ml
24.89 zł

Sterimar Cu, spray do nosa, 50 ml

Sterimar Cu, spray do nosa, 50 ml
Ostatnia cena produktu
24.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Sterimar Cu to naturalny produkt, który składa się z wody morskiej wzbogaconej miedzią. W okresie jesienno-zimowym nos jest bardziej narażony na niską temperaturę otoczenia oraz infekcje wirusowe i bakteryjne. Szczególnie wtedy wskazana jest higiena nosa. Sterimar Cu ze względu na funkcję miedzi wspomaga mechanizmy ochronne śluzówki przed infekcjami wirusowymi i bakteryjnymi. Dzięki systemowi mikrodyfuzji, preparat Sterimar Cu zapewnia oczyszczanie jam nosowych i długotrwały kontakt roztworu wody morskiej z błoną śluzową nosa oraz ułatwia absorpcję minerałów i mikroelementów zawartych w wodzie morskiej.

 
Skład

Izotoniczny roztwór wody morskiej wzbogacony miedzią. Produkt naturalny, bogaty w pierwiastki śladowe i mikroelementy, bez konserwantów.

Działanie

  • Wspomaga mechanizmy obronne śluzówki
  • Ułatwia oczyszczanie jam nosa z wydzieliny

Wskazania

Steriamr Cu roztwór fizjologiczny wody morskiej wzbogacony miedzią  polecany przy skłonnościach do infekcji dla dzieci i dorosłych. 

Sposób użycia wyrobu medycznego

Zalecany okres stosowania preparatu Sterimar Cu wynosi od 10 do 15 dni.
Należy włożyć aplikator do nosa i nacisnąć jego podstawę.
Stosować od 2 do 4 aplikacji dziennie do każdego otworu nosowego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h