Sensikin Intensiv Gel, 15 ml
15.99 zł

Sensikin Intensiv Gel, 15 ml

Sensikin Intensiv Gel, 15 ml
Ostatnia cena produktu
15.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł

Opis

SensiKin żel został stworzony specjalnie w celu walki z nadwrażliwością zębów. Jego aktywne składniki zmniejszają aktywność nerwów czuciwych unerwiających zęby. Dodatkowo zawartość fluorku sodu wzmacnia szkliwo zębów, co dodatkowo czyni je bardziej odpornymi na czynniki mogące wywołać ból.
Skład według INCI

(100 ml): Potassium nitrate 10 g, Sodium Fluoride 0.22 g.

Właściwości

Aktywne składniki preparatu zmniejszają aktywność nerwów czuciwych unerwiających zęby. Dodatkowo zawartość fluorku sodu wzmacnia szkliwo zębów, co dodatkowo czyni je bardziej odpornymi na czynniki mogące wywołać ból.  

Przeznaczenie

  • higiena jamy ustnej w przypadku bolesnych szczotkowań spowodowanych nadmierną wrażliwością zębów,
  • zapobieganie i zmniejszanie bólu w przypadku nadwrażliwości zebów oraz przeczulicy nerwów unerwiających dziąsła.

Stosowanie

Nakładać żel na zęby za pomocą opuszki palca lub bardzo miękkiej szczoteczki do zębów. Nie połykać. Dodatkowo zaleca się powstrzymanie od jedzenia i picia przynajmniej przez pół godziny po użyciu żelu. Można stosować przed snem.

Uwagi

Preparat przeznaczony jedynie dla dorosłych i dzieci od 12 roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus