Produkt w kategoriach

Uriage Bariesun XP, krem, SPF 50+, 40 ml

Uriage Bariesun XP, krem, SPF 50+, 40 ml

55.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Ekstremalna ochrona dla osób z bardzo jasną karnacją i nietolerujących słońca: albinosów, skór z historią czerniaka, po zabiegach (np. medycyny estetycznej).

SPF 50+

Właściwości

Idealny do stosowania w trakcie kuracji fotouczulających, a także przy zaburzeniach pigmentacji (ostuda, znamiona barwnikowe).

Kompleks filtrów mineralnych i chemicznych zapewnia ultra-wysoką ochronę przeciwsłoneczną, witamina C i E chronią skórę przed działaniem wolnych rodników, a kompleks Aquaspongines w połączeniu z Wodą Termalną Uriage skutecznie nawilżają skórę.

Lekka, bezzapachowa formuła o lekkim odcieniu, który wyrównuje koloryt skóry.

Przeznaczenie

  • Skóra bardzo jasna, albinosi
  • Skóra z historią czerniaka
  • Fotodermatozy
  • Po zabiegach (np. medycyny estetycznej)
  • Zaburzenia pigmentacji (ostuda, znamiona)
  • Kuracje fotouczulające (leki)

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 855 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus