Elmex Sensitive Professional, pasta do zębów, 75 ml
14.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Elmex Sensitive Professional, pasta do zębów, 75 ml

Elmex Sensitive Professional, pasta do zębów, 75 ml
14.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL Wyjątkowa receptura PRO-ARGIN® z technologię używaną przez stomatologów do znoszenia nadwrażliwości zębiny u pacjentów.

Skład

Zawiera monofluorofosforan sodu,1450 ppm F".

Substancja czynna: Arginina 8%.

Inne składniki:  Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Bicarbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate (1450 ppm F"), Aroma, Cellulose Gum, Sodium Bicarbonate, Tetrasodium Pyrophosphate, Titanium Dioxide, Benzyl Alcohol, Sodium Saccharin, Xanthan Gum, Limonene.

Działanie

  • elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL zamyka kanaliki zębinowe, w których są zakończenia nerwów, dzięki czemu blokuje ból.
  • Przy regularnym użyciu pasta ta buduje długotrwałą barierę ochronną przeciw nadwrażliwości.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Dla uzyskania natychmiastowej ulgi pastę nakładać na powierzchnię nadwrażliwego zęba opuszką palca i delikatnie wmasowywać przez 1 minutę. Zakręcić tubkę po każdym użyciu.

U dzieci poniżej dwunastu lat nie nakładać pasty opuszką palca dla uzyskania natychmiastowej ulgi. Dla uzyskania długotrwałej ulgi nakładać na miękką szczoteczkę do zębów i szczotkować wszystkie powierzchnie zębów, gdzie występuje nadwrażliwość. Szczotkować 2 razy dziennie. Nadwrażliwość zębów może być spowodowana przez inny problem. W przypadku przedłużającego się bólu, należy skontaktować się ze stomatologiem.

U dzieci poniżej sześciu lat stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia. Przy przyjmowaniu fluoru z innych źródeł należy skonsultować się ze stomatologiem lub lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 880 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Główny składnik
PRODUCENT

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI