Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Humer Zatkany Nos, spray do nosa, 50 ml

Humer Zatkany Nos, spray do nosa, 50 ml

Opis

Humer Zatkany Nos Spray do Nosa jest sterylnym, bez konserwantów, hipertonicznym roztworem do nosa.

Skład

100% woda morska naturalnie bogata w sole mineralne i pierwiastki śladowe: magnez, miedź, złoto, srebro, siarka, selen, mangan, itd.
 

Działanie

HUMER Zatkany Nos Spray do Nosa jest roztworem hipertonicznym o wysokim stężeniu soli morskich. W sposób naturalny odblokowuje nos dorosłych i dzieci poprzez osmozę, ułatwiając usunięcie gęstej wydzieliny oraz alergenów i czynników chorobotwórczych. Dzięki temu HUMER Zatkany Nos Spray do Nosa pomaga w ochronie przed przeziębieniami lub zatokowym nieżytem nosa.

Wskazania

Humer Zatkany Nos Spray do Nosa udrażnia nos. Może być użyty w przypadku przeziębienia, zatokowego lub alergicznego nieżytu nosa zarówno u dzieci (od 3 miesiąca) jak i u dorosłych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Humer Zatkany Nos Spray do Nosa może być aplikowany w każdej pozycji pojemnika.

  • Delikatnie wprowadzić dyszę w otwór nosowy
  • Nacisnąć dyszę
  • Jednokrotnie wprowadzić roztwór do nosa 2-3 razy dziennie, przed posiłkiem
  • Po użyciu wymyć dyszę w ciepłej wodzie

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus