Mediflow, poduszka wodna, 1 szt
227.49 zł

Mediflow, poduszka wodna, 1 szt

Mediflow, poduszka wodna, 1 szt
Ostatnia cena produktu
227.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Wodna poduszka ortopedyczna Mediflow jest unikalnym rozwiązaniem, łączącym w sobie wszystkie zalety tradycyjnych poduszek ortopedycznych z dużym komfortem użytkowania.

Poduszka zdecydowanie poprawia jakość snu. Zapobiega porannym bólom głowy, szyi i ramion. Zapewnia optymalne podparcie głowy oraz szyi w każdej pozycji przyjmowanej podczas snu, w efekcie czego mięśnie w tym rejonie mogą odpocząć.

Poduszka składa się z 3 warstw:

Miękkiej i hipoalergicznej warstwy poliestru, zwiększającej komfort.
Warstwy izolacji termicznej otaczającej ze wszystkich stron warstwę wodną.
Warstwy wodnej, zapewniającej doskonałe podparcie głowy oraz szyi we wszystkich pozycjach.


W odróżnieniu od tradycyjnych poduszek ortopedycznych, poduszka Mediflow nie wywołuje uczucia dyskomfortu oraz uczucia ucisku na szyi w pierwszej fazie użytkowania.

Wypchnięta przez nacisk woda przemieszcza się zapewniając optymalne podparcie głowy oraz szyi w każdym momencie snu.Przez dolewanie lub wylewanie wody możliwe jest dostosowanie stopnia twardości poduszki do indywidualnych preferencji.

Poduszka Mediflow szczególnie polecana jest osobom cierpiącym na bezsenność, chroniczne zmęczenie, bóle głowy, szyi i ramion. Zdecydowanie poprawia jakość snu. Daje fantastyczne uczucie odprężenia. Sprawia, że budzimy się zrelaksowani i wyspani.


 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Typ produktu