×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Ostatni bieg o Puchar DOZ Maratonu

W najbliższą niedzielę, 15 marca, odbędzie się ostatni już bieg z tegorocznego cyklu o Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU. Zawody kończy bieg na dystansie o długości 25 km.

Puchar DOZ Maratonu Łódź obejmuje cykl pięciu biegów w terminie od listopada 2014 roku do marca 2015 roku. Puchar rozpoczął bieg na trasie o długości 5 km,  w każdym miesiącu dystans był zwiększany o kolejne 5 km. Niedzielny bieg na dystansie o długości 25 km zakończy zmagania zawodników o Puchar łódzkiego maratonu. Celem akcji jest przygotowanie zawodników do udziału w kwietniowym biegu na dystansie 42, 195 km bądź towarzyszącym mu ALE 10k Run.

Bieg rozpocznie się tradycyjnie o godz. 10:00. Uczestnicy wyruszą spod obiektów Łódź „Arturówek”, przy ul. Skrzydlatej 75. Bieg rozstrzygnie, kto w przeddzień maratonu (18 kwietnia br.) otrzyma pamiątkowe puchary.

DOZ Maraton Łódzki z PZU zbliża się wielkimi krokami. W dniach 17 - 19 kwietnia odbędzie się kolejna edycja tej niepowtarzalnej sportowej imprezy. Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznego maratonu oraz imprez towarzyszących znajdują się na oficjalnej stronie maratonu.


Podziel się: