×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Ford Fiesta dla zwycięzcy tegorocznego maratonu

Uczestniczki walczące o zwycięstwo w tegorocznym DOZ Maratonie Łódzkim z PZU wyruszą na trasę z przewagą 18 minut i 48 sekund, jest to różnica czasu między rekordem Polski kobiet i mężczyzn w maratonie. Nagrodą specjalną dla najszybszego zawodnika lub zawodniczki będzie Ford Fiesta. Tegoroczny budżet DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU wynosi blisko 150 tysięcy dolarów!

Podczas tegorocznego DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU uczestnicy walczyć będą nie tylko o nagrody pieniężne za miejsce I-VI, ale również o wyjątkową nagrodę specjalną - samochód Ford Fiesta.

Nagroda przewidziana jest dla zawodnika lub zawodniczki który(a) zjawi się na mecie jako pierwsza.

Organizatorzy mają nadzieję, że nagroda specjalna nie tylko uatrakcyjni tegoroczną imprezę, ale również przyczyni się do ustanowienia nowych rekordów.

Jak mówi Michał Drelich, dyrektor DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU.
- Tegorocznej elity sportowej DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU nie powstydziłyby się największe maratony na świecie. Organizatorzy nie chcą jeszcze zdradzać wszystkich nazwisk. Wiadomo natomiast, że o tytuł Mistrzyni Polski powalczą między innymi Monika Stefanowicz oraz Agnieszka Mierzejewska. Duże nadzieje pokłada się również w występie Yareda Shegumo, naszego wicemistrza Europy w maratonie.

Nagrody finansowe oraz wszelkie informacje dotyczące DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU, a także imprez towarzyszących znajdują się na oficjalnej stronie maratonu.


Podziel się: