×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Podsumowanie Akcji ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM Z DOZ.PL

We wtorek 20 grudnia rozdaliśmy mnóstwo prezentów małym pacjentom Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Wrocławski szpital wygrał świąteczny plebiscyt organizowany przez portal Dbam o Zdrowie.

W dniach 1-16 grudnia poprosiliśmy Państwa o pomoc w wybraniu placówki, której w tym roku portal doz.pl wręczy świąteczne paczki.

Każde wydane 10 zł za zamówienia na portalu doz.pl dawało możliwość oddania jednego głosu na wybrany szpital. To Państwo mieli zadecydować której placówce doz.pl miał wręczyć świąteczne paczki.

Zwycięzcą okazał się wrocławski szpital, który uzyskał 16,49% wszystkich głosów.

Kogo odwiedził święty mikołaj z doz.pl?

W słoneczne wtorkowe przedpołudnie przedstawiciele portalu Dbam o Zdrowie, firmy PGF Urtica oraz wolontariusze Fundacji Dr Clown przybyli do Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.

   

Wspólnie z wolontariuszami i pracownikami kliniki rozdzielono paczki tak, by każdy prezent trafił w odpowiednie ręce. Przez całe południe wolontariusze wręczali zabawki ufundowane przez portal Dbam o Zdrowie i prezentowali swoje specjalne umiejętności — czarowanie zwierzątek z baloników oraz inne specjalne sztuczki.

Mamy nadzieję, że w tym szczególnym miejscu, jakim jest Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu w przedświątecznym czasie udało nam wnieść odrobinę radości.

Dziękujemy za udział w głosowaniu, naszym partnerom: Fundacji Dbam o Zdrowie oraz firmie Urtica za pomoc w przeprowadzeniu akcji. Szczególne podziękowania kierujemy do wolontariuszy Fundacji Dr Clown za nieocenioną pomoc i zaangażowanie w rozdanie zabawek małym pacjentom we Wrocławiu.


Podziel się: