×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Zapraszamy na piknik Dbam o Zdrowie!

DOZ Maraton Łódź z PZU to nie tylko bieganie, ale także szereg imprez towarzyszących. W sobotę, 16 kwietnia oraz niedzielę, 17 kwietnia warto pojawić się przed łódzką Atlas Areną, gdzie odbędzie się piknik Dbam o Zdrowie. Organizatorzy zaplanowali m.in. badania, pokazy fitness i karate, warsztaty taneczne oraz spotkania z mistrzami łódzkiego sportu. Wszystkie atrakcje dla mieszkańców, kibiców i biegaczy są całkowicie bezpłatne.

Od początku istnienia łódzkiego maratonu, piknik Dbam o Zdrowie jest jego integralną częścią. W tym roku, przed Atlas Areną w Łodzi na mieszkańców oraz kibiców czekać będą liczne atrakcje, które na pewno nie pozwolą się nudzić w ten maratoński weekend.

Odwiedzający Atlas Arenę, będą mieli okazję spotkać się z mistrzami łódzkiego sportu, m. in. skoczkiem wzwyż - Arturem Partyką, panczenistą – Zbigniewem Bródką czy biegaczem Markiem Plawgo, a także wziąć udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez aktorkę i tancerkę - Agnieszkę Kaczorowską. Ponadto organizatorzy zachęcają do skorzystania z bezpłatnych konsultacji lekarskich z zakresu m.in. kardiologii, ortopedii, dermatologii, stomatologii czy dietetyki, a także wysłuchania prelekcji ekspertów.

Piknik Dbam o Zdrowie zapewni liczne atrakcje także najmłodszym. Czekać będą na nich m.in. zjeżdżalnie, dmuchańce oraz zajęcia z animatorami. 


Podziel się: