×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Wystartowały zapisy na Puchar DOZ Maratonu Łódź z PZU

19 października 2015 r. na oficjalnej stronie maratonu, rozpoczęły się zapisy do kolejnej edycji Pucharu DOZ Maratonu Łódź z PZU. Pierwszy bieg tegorocznej edycji zaplanowano na niedzielę, 15 listopada na terenie Arturówka i Lasu Łagiewnickiego w Łodzi.

Puchar DOZ Maratonu Łódź z PZU to cykliczne wydarzenie obejmujące pięć biegów na dystansie od 5 do 25 kilometrów, które odbywać się będą na terenie Arturówka i Lasu Łagiewnickiego w Łodzi. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma swój stały numer startowy z chipem do pomiaru czasu. Po zakończonym biegu, na zawodników czekać będzie gorący posiłek i herbata. 

Zawodnicy, którzy ukończą wszystkie edycje Pucharu DOZ Maratonu Łódź z PZU zostaną nagrodzeni pamiątkowymi medalami. Ponadto, organizatorzy przewidują dodatkowe upominki dla uczestników, którzy ukończą trzy lub cztery biegi. Ci pierwsi otrzymają opaskę z kieszonką na nadgarstek, drudzy - pamiątkowy kubek. 

Po każdym wyścigu przyznawane będą punkty w kategorii open, a także w kategoriach wiekowych mężczyzn i kobiet. Zawodnicy, którzy wypadną najlepiej w ogólnej klasyfikacji otrzymają pamiątkowe puchary. Nagrody zostaną wręczone w łódzkiej Atlas Arenie, 16 kwietnia 2015 r. podczas DOZ Maratonu Łódź z PZU. 

Rejestracja online uruchomiona została 19 października na oficjalnej stronie maratonu. 
Koszt udziału w pojedynczym biegu wynosi 20 zł, w dniu biegu 30 zł. 

Terminy biegów:

15 listopada 2015 – 5 kilometrów
13 grudnia 2015 – 10 kilometrów 
10 stycznia 2016 – 15 kilometrów
7 lutego 2016 – 20 kilometrów
13 marca 2016 – 25 kilometrów

Rozpoczęcie wszystkich biegów odbywających się w ramach Pucharu DOZ Maratonu Łódź z PZU zaplanowane jest na godzinę 10:00.


Podziel się: