Mucovagin, globulki dopochwowe, 10 szt

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka DHL
Paczkomat InPost
31.49 zł
  • Producent:HELP S.A.PHARMACEUTICALS
  • Typ preparatu:Wyrób medyczny
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie
  • Encyklopedia: Mucovagin


Szczegółowy opis produktu

Opis

Globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym 5 mg. Naturalna odnowa i nawilżenie błony śluzowej pochwy.

Skład

5 mg kwasu hialuronowego.

Działanie

Mucovagin wspomaga procesy gojenia i regeneracji błony śluzowej pochwy. Ułatwia leczenie i gojenie się ran po porodzie, zabiegach i operacjach ginekologicznych. Łagodzi stany zapalne i zmniejsza dyskomfort spowodowany suchością śluzówki pochwy po porodzie, w okresie karmienia piersią, podczas antykoncepcji hormonalnej lub na skutek menopauzy, przy despaurenii (ból przy współżyciu). Mucovagin przywraca komfort życia intymnego.

Sposób użycia wyrobu medycznego

O ile lekarz nie zaleci inaczej, zwykle stosuje się jedną globulkę przed położeniem się spać przez 10 dni. Mucovagin można stosować wspomagająco w dawce 1 globulka co 3 dni.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 842 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Mucovagin - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas hialuronowy

Postać:

globulki dopochwowe

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Ginekologia i położnictwo

Działanie :

łagodzi uczucie suchości pochwy i pieczenia , przyspiesza zabliźnianie się ran

Wskazania:

Wspomaganie procesu gojenia i regeneracji błony śluzowej pochwy. Zalecany jest szczególnie w stanach atrofii i dystrofii. Ułatwienie leczenia i gojenia się ran po porodzie, zabiegach ginekologicznych. Dystrofia będąca następstwem chemioterapii lub radioterapii. Łagodzenie stanów zapalnych i zmniejszanie dyskomfortu spowodowanego suchością błony śluzowej pochwy związanej z menopauzą. Wspomagająco w stanach dystrofii wywołanych długotrwałym podawaniem glikokortykosteroidów a uzupełniająco w terapii estrogenowej.

Dawkowanie:

Dopochowo. O ile lekarz nie zaleci inaczej, zwylke stosuje się 1 globulkę dziennie, wieczorem przed snem przez 10 dni. Wrazie nasilonych dolegliwości leczenie przedłużyć do 20 dni. Mucovagin można stosować wspomagająco w dawce 1 globulka co 3 dni. Przed użyciem i po użyciu globulek należy dokładnie umyć ręce. Uwaga! Nie stosować w trakcie menstruacji.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na którykolwiek ze składników wyrobu. Gdy stosujesz inne leki. Interakcje z innymi lekami lub wyrobami medycznymi dopochwowymi nie są znane. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. W okresie ciąży oraz karmienia piersią możliwość stosowania wyrobu medycznego Mucovagin należy skonsultować z lekarzem.

1. DOBRY WIECZOR CZY MUCOVAGIN NA RECEPTE JEST TANSZY-CZY JEST REFUNDACJA ..DZIEKUJE

Płeć pacjenta: kobieta
Wiek pacjenta: 57

Szanowna Pani, Nie. Jest to preparat dostępny bez recepty i jako taki w ogóle nie podlega refundacji. Z poważaniem - farmaceuta www.doz.pl

2. oprocz kwasu hialuroinowego,co jeszcze te globulki maja w skladzie?

Płeć pacjenta: kobieta
Wiek pacjenta: 45

Szanowna Pani, Jedna globulka zawiera 5 mg kwasu hialuronowego (w postaci soli sodowej) oraz masę czopkową A (glicerydy półsyntetyczne). Z poważaniem - farmaceuta www.doz.pl

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się w aptece czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus