Zestaw Intymna Regeneracja

żel, globulki, podrażnienie, suchość, świąd, pieczenie, nawilżenie, regeneracja

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Produkt usunięty z oferty doz.pl

Szczegóły zestawu

1. Mucovagin, globulki dopochwowe, 10 szt.

żel, globulki, podrażnienie, suchość, świąd, pieczenie, nawilżenie, regeneracja

1 szt.

31,99 zł

2. DOZ PRODUCT Hialuintima, żel dopochwowy, 7 aplikatorów x 5 ml

żel, globulki, podrażnienie, suchość, świąd, pieczenie, nawilżenie, regeneracja

1 szt.

26,99 zł

O produkcie

Producent

LABORATOIRE L’IDEAL Parisien Sp. z o.o.
Aleje Zygmunta Krasińskiego 14/3a
30-101 Kraków

Producent

Verco S.A.
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 5, lok. 6U
01-015 Warszawa

Dystrybutor

DOZ S.A.
Al. Jerozolimskie 134
Warszawa

Opis

Zestaw Intymna Regeneracja to duet wyrobów medycznych wspierających zdrowie i komfort strefy intymnej dla kobiet w każdym wieku. 

DOZ PRODUCT Hialuintima to nawilżający żel dopochwowy z kwasem hialuronowym, który zmniejsza suchość pochwy i podrażnienia będące wynikiem niedostatecznego nawilżenia okolic intymnych.

DOZ PRODUCT Hialuintima tworzy warstwę ochronną na powierzchni błony śluzowej pochwy, która nawilżą ją i chroni przed podrażnieniami wywołanymi suchością, mogącymi powstawać np. podczas stosunku płciowego, badań ginekologicznych, po porodzie, w okresie menopauzalnym, podczas stosowania leków hormonalnych, chemioterapii czy radioterapii krioterapii. Ponadto produkt poprawia i utrzymuje fizjologiczne pH pochwy (pH ≤ 4,5), co sprzyja zachowaniu prawidłowej flory bakteryjnej.

 

Mucovagin, globulki dopochwowe przywracają naturalną wilgotność, ułatwiają i przyspieszają procesy gojenia. Sprawdzą się w przypadku suchości, pieczenia lub napięcia w miejscach intymnych. Produkt ułatwia leczenie i gojenie się ran po porodzie, zabiegach ginekologicznych, dystrofii będącej następstwem chemioterapii lub radioterapii:

  • zalecany w stanach atrofii i dystrofii.
  • przywraca naturalną wilgotność, ułatwia i przyspiesza procesy gojenia.
  • kwas hialuronowy obecny w produkcie, wiąże się z wilgotną wydzieliną błony śluzowej pochwy i tworzy na jej powierzchni żelową powłokę, która stanowi barierę ochronną.
  • ułatwia leczenie i gojenie się ran po porodzie, zabiegach ginekologicznych, dystrofii będącej następstwem chemioterapii lub radioterapii.

 

Szczegółowe informacje znajdują się w kartach produktów powyżej.

Uwagi

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Cechy produktu

Polecane artykuły
  • Badanie ginekologiczne jest standardowym elementem większości wizyt u lekarza ginekologa i powinno być przeprowadzane w atmosferze komfortu i intymności. Zazwyczaj pierwsza wizyta jest źródłem lęku i niepokoju u kobiety. Może nawet pozostawiać traumatyczne doświadczenia, powodując unikanie wizyt w przyszłości. Pamiętajmy, że warto przed badaniem uprzedzić lekarza o swoich obawach i poprosić o wyjaśnienie poszczególnych etapów wizyty. 

  • Wątpliwości narastające wokół tematu rutynowych nacięć krocza w trakcie porodu towarzyszą środowisku medycznemu już od wielu dekad. Niesłabnąca od lat argumentacja zarówno zwolenników, jak i przeciwników tego zabiegu sprawiła, że również w Polsce toczy się spór o zasadność episiotomii w kontekście wielu sytuacji położniczych. Co zatem sprawia, że pomimo upływu wielu lat doświadczenia i praktyki temat nacięcia krocza jest nadal równie kontrowersyjny, jak niemal dwie dekady temu, a wizja porodu siłami natury budzi coraz większy lęk wśród pacjentek? 

  • Szczepienia w ciąży są tematem wciąż aktualnym i nierzadko budzącym wiele obaw ze strony przyszłych mam. Czy uzasadnione jest podjęcie decyzji o odstąpieniu od przyjęcia szczepienia w obawie o zdrowie dziecka? Okazuje się, że obecnie dysponujemy licznymi badaniami, które potwierdzają bezpieczeństwo szczepień i pozwalają skutecznie zabezpieczyć przed niebezpiecznymi konsekwencjami zachorowania zarówno przyszłą mamę jak i dziecko. 

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij