Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Olimp Chela-Mag B6 Mama - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE
Slow-Mag B6, tabletki powlekane dojelitowe, 50 szt
Magne-B6, tabletki powlekane, 50 szt
Filomag B 6, tabletki, 75 szt
Zdrovit Magnum, magnez + witamina B6, tabletki 50 szt.

Promocja

Zdrovit Magnum, magnez +

5.99 zł 6.83 zł
OFERTA PORTALU doz.pl
Olimp Chela-Mag B6 Mama, kapsułki, 30 szt.

Promocja

Olimp Chela-Mag B6 Mama,

11.99 zł 15.26 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplement diety. Preparat przeznaczony jest dla kobiet w ciąży i karmiący piersią w celu uzupełnienia diety w magnez i witaminę B6.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie lub inaczej po konsultacji z lekarzem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Olimp Chela-Mag B6 Mama, kapsułki, 30 szt.

Preparaty podobne:

Slow-Mag B6, tabletki powlekane dojelitowe, 50 szt Magne-B6, tabletki powlekane, 50 szt Filomag B 6, tabletki, 75 szt Zdrovit Magnum, magnez + witamina B6, tabletki 50 szt.

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Magnez łagodzi stres

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.